Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronda Rousey

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Yok bile bile lades ahahah

Bigh threat demis, benle meaafeyi tutup sinirlerimi bozucak sonra ben hata yapinca kafama tekmeyi aticak ama bu oyuna gelmicem hede hodo demis

Atamadim linki, sagda solda gezio video ahahah

Daha önce de demiştim ben bunu. Kadın judocu bi boks geçmişi yok, infight çok zayıf RR'de, cat zigano baştan rushlamasaydı holmün yaptığını yapsaydı-ki daha rahat yapardı muay thaiyle- çoktan kaybederdi kemeri.

Diğer hatun da kendinden irisiyle döğüşüyordu vermemiş kemeri ama onu da izleyim bi :3
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Ronda'nın HER maçını defalarca izledim. DEFALARCA.
Antrenmanlarını izledim.
TUF18'i izledim nasıl koçluk yaptığını da gördüm.
Yazdığı kitabı kitabın çıktığı hafta okudum.
Vloglarını, katıldığı her basın konferansını, her talk show'u izledim.
Bana inanın patiler. BALON falan değil, Ronda Rousey gelmiş geçmiş en iyi 5 dövüşçüden biri. Hatta Mike tyson, Muhammet Ali ve Ronda Rousey ilk 3 diyor pek çok yorumcu. 12 maç üst üste kazandıktan sonra yenildi evet. Bu onu Balon falan yapmaz. İzleyin daha bir 7-8 sene domine edecek bu sporu. İlk 10'daki HERKESİ yendi yahu. Her takım, her sporcu, her antrenör HEDEF olarak Rondayı yenmeyi koyuyor. Herkes Ronda nasıl yenilir diye fikir yürütüyor, taktik geliştiriyor, antenman yapıyor. Daha Cris Cyborg var onu da yenmesi çok zor Rondanın. Rivayete göre 200 poundun civarında vuruyormuş kadın. oturutrsa Seni beni de bayıltır o yumruk.

Elbette ÇOK BÜYÜK haber. Ronda yenildi. İnternet kırıldı. Tarihi bir sabah yaşadık, bundan 10 yıl sonra gene konuşuyor olacağız bu sabahı. OK. Ama balon malon ayıp oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Daha Cris Cyborg var onu da yenmesi çok zor Rondanın. Rivayete göre 200 poundun civarında vuruyormuş kadın. oturutrsa Seni beni de bayıltır o yumruk.

Valla oda bilenmiş bekliyor seninkini sostizm :)

https://www.washingtonpost.com/news/early-lead/wp/2015/11/15/miesha-tate-cris-cyborg-werent-exactly-sad-that-ronda-rousey-lost-to-holly-holm/
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Ben Ronda'nın HER maçını defalarca izledim. DEFALARCA.
Antrenmanlarını izledim.
TUF18'i izledim nasıl koçluk yaptığını da gördüm.
Yazdığı kitabı kitabın çıktığı hafta okudum.
Vloglarını, katıldığı her basın konferansını, her talk show'u izledim.
Bana inanın patiler. BALON falan değil, Ronda Rousey gelmiş geçmiş en iyi 5 dövüşçüden biri. Hatta Mike tyson, Muhammet Ali ve Ronda Rousey ilk 3 diyor pek çok yorumcu. 12 maç üst üste kazandıktan sonra yenildi evet. Bu onu Balon falan yapmaz. İzleyin daha bir 7-8 sene domine edecek bu sporu. İlk 10'daki HERKESİ yendi yahu. Her takım, her sporcu, her antrenör HEDEF olarak Rondayı yenmeyi koyuyor. Herkes Ronda nasıl yenilir diye fikir yürütüyor, taktik geliştiriyor, antenman yapıyor. Daha Cris Cyborg var onu da yenmesi çok zor Rondanın. Rivayete göre 200 poundun civarında vuruyormuş kadın. oturutrsa Seni beni de bayıltır o yumruk.

Elbette ÇOK BÜYÜK haber. Ronda yenildi. İnternet kırıldı. Tarihi bir sabah yaşadık, bundan 10 yıl sonra gene konuşuyor olacağız bu sabahı. OK. Ama balon malon ayıp oluyor.

abi gecmis olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

kızcağızı wonder kid yaptılar hype'la.

Fanboi düzeyine çekmek istemiyorum bu konuyu ama bu kızcağız

1- doğumda boynuna kordon dolandığı için apraxia sendromlu bir çocuk olarak uzun süre konuşamamış ve nörolojik pek çok bozuklukla boğuşmuş.
2- 11 yaşında judoya başlamış 17 yaşında Atina olimpiyatlarına katılmış. En genç olimpik Judoka ünvanı almış. Ayni sene dünya gençler judo şampiyonu olmuş. Japon Fransız rekabeti içinde sıyrılan pek judoka OLMAZ genelde.
3- Pekin olimpiyatları, Pan Amerikan, Dünya şampiyonası v.b. bir sürü turnuvada madalya almış kızcağız. Wonderkid yakıştırması daha o zamandan yapışmış üstüne.
4- MMA'e geçtiğinde kadınlar UFC'de dövüşemiyormuş, mecburen Strikeforce'da dövüşmeye başlamış. Dana White kadınlar ne zaman UFC'de dövüşecek sorusuna NEVER cevabı verdiği dönemler. Strikeforce şampiyonu olunca üstelik her maçını ilk round bitmeden armbar ile alınca o kadar büyük ilgi görmüş ki UFC'de bentamweight sınıfının açılmasına sebep olan sporcu olmuş.
5- HH maçına kadar namalup olmasından daha büyük ilgi çeken konu HİÇ maç sonu görmemiş olması. Maçlarının tamamı - 12 maç - Tate 2 hariç ilk roundda bitmiş. Bunun tarihte örneği YOK. Bu kadar dominant bir sporcu bilmiyorum belki prime zamanında Mike Tyson vardı. Başka örneği YOK.

Daha anlatacağım çok şey var ama burada fanboya bağlamayalım. Dünyanın saygı duyması boş bir hype değil ama bana inanın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyle ya da boyle, abartarak anlatiyorum kadinlar kendi arasinda gun yapar gibi kapisiyorlar. tutup da okuzcanlarla karsilastirmanin pek bi manasi yok.

kendi cocugunu super zeki goren baba tribine girmissin sen fanboi'dan cok.
"bizim cocuk cok cok cok zeki! dedi ki hocasi boyle zehir gibi cocuk gormemis! bizimkisi testleri 25dk'da bitirdi hep! newton falan neyse de bizim cocuk maxwell'den, einstein'dan daha iyi. WONDERKID!"

agzini kirmalari guzel olmus. hype a gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

indirelim bakalım nasıl ağzını kırmışlar. gördüm knockout yerini de, bütün maçı izleyek. oha lan 4gb... neyse izleriz 3 saate :D

ulan 4gb'ın %95'i saçma sapan başka maçlar, footage falan filanmış...

neyse izledim dün gece. çok güzel kırmış ağzını homs. mayweather gibi ayaklar falan çok iyi çalışıyor hatunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...