Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronda Rousey

sostizm

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Ronda re-match için antrenmanlara başladı.

Özellikler standup çalışıyormuş. Haftada 4 gün en az 4 saat standup strike çalıştırıyor Edmond Tarvedyan. Daha da spesifik olarak SAĞ elini güçlendirmek için uğraşıyorlarmış birkaç ay sonra haftada 11 antrenmana çıkacaklarmış.

Tate Maçından sonra galip gelen kim olursa olsun Holm-Rousey maçı olacak - KESİN.

Aklına geldi dimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Kafes dövüşü dediğin şov biznıs değil mi?

Elbette ama KİMSE hele ki bu kadar üst düzeyde kaybetmek için çıkmaz maçlara. Ben hemen hemen her pro maçı izliyorum. Hele ki kadınların maçlarını hiç kaçırmıyorum. Yok öyle fixed bilmemne, kan çıkıyor. Rousey Mieshia Tate'in kolunu kopardı neredeyse tate tap-out yapmadı.

Rousey de Conor McGregor ile birlikte bu işin EN tepesindeki isimdir- kimsenin şüphesi yok zaten.

Holm--> 100% takedown defense ama çeneye aldığı tek yumrukla daha önce bayılmış bir boksör ve Kickbox şampiyonu
Rousey --> yenilemez sanılan bir Judocu.

bu eşleşmeleri kimse tahmin edemez ama antrenmanına bakılırsa re-match'de ayakta karşılamayı deneyecek Holm'u, takedown için kovalamak işe yaramadı çünkü.

5 Mart'ta bir UFC 196 olacak ki UFC tarihinin tüm izlenme rekorlarını kıracağını tahmin ediyorum, hatta patide ona özel başlık açıp anlatabilirim neden bu kadar önemli olduğunu, ondan sonra konuşmaya başlar herkes Holm-Rousey re-match'i.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
oturup uzun uzun düşündüm falan da dememiş ki, mağlubiyet sonrası kendinde değilken anlık olarak geçmiş aklından.

yalnız o kağıt mendili neresinden çıkardı ellen ben onu anlamadım asdhufdashufha, sihirbaz gibi :D

bi de bu kız niye bu kadar açık giyinmeyi seviyor, nedir olayı yani, muhteşem göğüsleri veya muhteşem bi vücudu falan da yok, ayı gibi sporcusun kızım sen, arada bi kadın gibi hissetmek mi istiyorsun nedir :D

https://www.youtube.com/watch?v=iwCdv9iR8P8
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bi de bu kız niye bu kadar açık giyinmeyi seviyor, nedir olayı yani, muhteşem göğüsleri veya muhteşem bi vücudu falan da yok, ayı gibi sporcusun kızım sen, arada bi kadın gibi hissetmek mi istiyorsun nedir :D

yok zorunda gibi o dekolteleri giymeye :P

ust vucut iri olunca dengelemek icin boyle seyler yapmali yoksa patates cuvali ile hilmi abi arasinda gibi durur photoshopsuz :P

http://i.imgur.com/07aYDN8.jpg

bende omuz genisliginden endise ettigimden scoop- v yaka arasinda git gel yapiyorum mecbur :( kiz hakli hani o vucutla o aptal dekotleleri giymek zorunda kaliyor dengelemek icin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...