Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

çok güzel lig abi daha da çok kazansın alt takımlar, dün bi arsenal maçını açıyorum bi liverpool maçını açıyorum futbola doydum resmen. hele liverpool maçında futbol modunu açınca inanılmaz oluyor o tribünlerin tezahüratlarıyla insan acayip keyif alıyor.

futbol modu ne abi cahilim
Sosyal ağlarda paylaş

Mükemmel maçtı o ya, 10 dk bakayım diye açtım devre arası bekleyip maçı bitirene kadar TV başından kalkamadım. İkinci yarı zaten efsaneviydi.

Schmidt'e üzüldüm ama ya, herif resmen TD nasıl olunur dersi veriyordu. En kötü bir puan ile adama şuan 10 sayfa methiye düzülüyordu ama işte mağlup olduğunda o bile gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Balotelli iki maçtır eve ekmek getiriyor. Faul aldı, güzel vurdu kaleci sektirdi Lallana tamamladı. İlk golde Sturridge'den gelmişti.

Liverpool yine ivmeyi yakaladı. Geçen seneki gibi olmaz da yine ilk üçe girer bu gidişle büyük ihtimal, puan farkı olmasa şampiyonluk adayı bile denirdi şu oyunlarıyla

Beşiktaş için kötü oldu. Zaten 40-60 falandı şans, şimdi 10-90 falan oldu. Gerçi Liverpool için ligden ŞL'ye gitmek çok daha önemli olduğu için bu kupayı tahminen iplemeyecekler. Oradaki maçta yenilmezsek buraya tam kadro gelmezler. İşte o %10'luk şansta o

Gerçi biz de o kadar boktan ötesi oynuyoruz ki o %10 da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool da sene başından beri buraya da yazıyordum, asıl sorun yeni transferlerin sayısının fazlalığı ve adaptasyon sorunuydu. Adamlar adapte olmayı başarıp, üstüne moralman da kendine gelince bayağı iyi takım haline geldiler.

Yine de bir Suarez yok. Çok kapalı savunmalara karşı bugün olduğu gibi ekstrem çaba sarf etmeleri gerekiyor. Açıcı adamların eksikliği Liverpool da can sıkıyor. Onları durmanın tek yolu da zaten bu, sikimsonik takımlarda böyle yapıyor.

Bugün 1-0'dan 1-2 aldılar ama işte Balotelli'nin eve ekmek getirmesinin katkısı büyüktü. Duran top falan adamlar için direkt silah, biz de her duran topu istisnasız içeri alıyoruz işte oradan bile kaybediyoruz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...