Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buse Turan - Fakirler Ölsün Porşeden Selamlar

reyou

Öne çıkan mesajlar

olm ahahahaahahahahaahahahah

lan böyle iq seviyesi -100lerde seyreden kızlarla takılıp sonra gelip bize öfff işte şöyle melek ruhlu manita yaptım, böyle spiritüel bi hatunun chakrasını açtım, şöyle mistik bi kızla auralarımızı stackladık diye mi anlatıyorsun noyannnnn ahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla ne diyim.
çok çok önce noyan kişisi bunu beğendi falan diye benim feysbuk timeline'de çıkmıştı görmüştüm. baya kendi aralarında taşak geçmek için yapılmış bir vidyoydu altında geyik falan döndürmüşlerdi yorumlarda. hiç de bu tarz insanlar olduklarını hatırlamıyorum ben mi yanılıyorum dedim ama böyle kalmış aklımda. hani az bakmıştım vidyoya, kızın tavırlarından falan da böyle ciddi bişey olacağı geçmemişti bile.

şuanda da gözlerimle gördüm ki -hani ben doğru hatırlıyosam eğer kız hakkaten böyleyse bilemem- sırf geyiğine yapılmış bişey hürriyet.com'a uzanacak bir shitstorm başlatacak hale gelmiş. millet klavye başında ahlak ve etik bekçiliği yapıp sinirlerini boşaltmak için çıldıracak hale gelmiş.

ne diyim ben doğru gördüysem eğer objektif olarak bakın bi abi korkunç değil mi. sırf bi kaç arkınla geyik olsun diye bişey paylaşıosun hakkaten kötü bi amacın yok, tam vidyoyu da izlemedim çok ahlaksız bişey var mı bilmiyorum ama, yani biri alıp paylaşıo bakın kız neler diyo bütün ülkede üstüne shitstorm yapıyorlar. çok üzücü bence. kız fln açıklama yaptı mı ki bi yerde onu da göremedim ama?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...