Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

KidLazer said:

abi yanlış anlama zevkine saygım var ama bu kadar skindirik bi film daha izlemedim ben. yani kendimce puan verecek yorum dahi yapamıyorum daha yarısındayım

gerçekten zevkime saygın varsa bence kötü bi film olmuş dersin sonra da neden kötü bulduğunu açıklarsın

Alttan alta tehdit var burada ihihihi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.lipstiq.com/wp-content/uploads/2014/04/130.jpg

kötüydü baya. Çakma Christopher Nolan filmi gibiydi zaten.

said:
Transcendence was a two hour series recap of a 6 season TV show.

demiş birisi redditte. Harbiden Revolution yerine şunun üstünden bi dizi çıkarsalardı güzel olabilirdi aslında.
Ya böyle olmamış ya senaryo. Çok fazla şey koymaya çalışmışlar hiç biri düzgün olmamış, eksik kalmış.

Virüs interneti çökerticekken durup dururken niye elektrikler gitti ki. Hatta hani gitti, getirirler geri. Revolution gibi elektrik üretmelerini engelleyen bir şey yok ki.

Önceden de yazılmış işte Will madem karısının istediğini yapmaya çalışıyordu niye Skynet'e bağlamaya kalktı yavaştan. İnsanları ele geçirmesi filan.

Karısı da gerizekalıydı zaten.

Filmin sonu da gereksiz, inception gibi olsun insanları düşündürsün demişler ama rahatsız etti daha çok.

Kate Mara'da rol yapmaya üşenmiş direk konuşuyordu sdf.

Morgan Freeman'da her filmde oynayacam diye iyicene figüran gibi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gwoemul

Cinayet günlükleri filmiyle tanıdığım Güney koreli yönetmen Joon-ho bong'u çok tuttum. 2006 yapımı canavar filmi olan Gwoemul'u izliyim dedim. Ben macera gibi bir şey bekliyorum, içim kıyıldı resmen.

Film kendi başına iyi ancak canavar filmi diye izlenirse olmaz. Gerilim dozajını da çok iyi tutturmuş yönetmen ama filmin bana göre asıl olayı başka. Güney kore'nin o diktatörlük döneminden kalma travmaları, modern toplumsal sorunlar, aile ilişkileri öyle güzel yedirilmiş ki. Almak isteyen için çok dolu bir film.

Ama o başroldeki adama çok üzüldüm, harbiden içim kıyıldı. Eminim herkes benim kadar etkilenmez ama kafa dağıtmak için izlenecek bir film değil. Dram unsurları en az aksiyon kadar baskın. Yine yönetmenin tarzının bir parçası olan kara mizah da mevcut ancak bu sefer güldürmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

8/10

+ilk filme göre daha iyi bir senaryo
+ilk filme göre daha iyi çekim ve dövüşler

-bazı dövüş sahneleri bilimkurguya kaçmış. yok artık emenike bi öl artık dedirtiyor

4/10
boş zamanda çekirdekle izlencek film

Star Trek : Into the Darkness

Az once izledim, Raid'e nasil 8 verip de digerine 4 verdin hayretler icindeyim.

The Raid 2'ye 4,5'tan 5 verdim. Baydi baya 2,5 saatte. Bir de gostere gostere dovustuler o 2,5 saat boyunca "bak simdi buraya vuruyorum" havasi vardi. Ilkini izleyin mutlaka da ikinciyi izlemeseniz de olur.
Sosyal ağlarda paylaş

sp

di said:

KidLazer said:

8/10

+ilk filme göre daha iyi bir senaryo
+ilk filme göre daha iyi çekim ve dövüşler

-bazı dövüş sahneleri bilimkurguya kaçmış. yok artık emenike bi öl artık dedirtiyor

4/10
boş zamanda çekirdekle izlencek film

Star Trek : Into the Darkness

Az once izledim, Raid'e nasil 8 verip de digerine 4 verdin hayretler icindeyim.

The Raid 2'ye 4,5'tan 5 verdim. Baydi baya 2,5 saatte. Bir de gostere gostere dovustuler o 2,5 saat boyunca "bak simdi buraya vuruyorum" havasi vardi. Ilkini izleyin mutlaka da ikinciyi izlemeseniz de olur.

ben izlediğim filme kendimce puan verirken türlerine göre veriyorum. star trek bence kendi türünde basarısız bir film raid2 ise saf aksiyon ve benim hoşuma gitti. izlemeseniz de olur demek çok büyük haksızlı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

film baya kötüydü de mantık hatası olarak ne vardı hatırlayamadım

mantık hatası değilde kostümcüsü çok kötü iş çıkarmış mesela bence,adamlar baya modern t-shirtlerle dolaşıyordu ya.main antagonist zaten platemail giymiş elinde longsword ,tüfek falan.dönem karmaşası var filmde,hani çağ mağara adamı çağımı,orta çağmı,post apokaliptikmi belli değil,hepsinden var çnükü içinde.tamam fantazide,fantazininde bi çağı vs.si olur.

karakterlerin motivasyonlarıda saçmasapan,ortanca çocuğun herife durduk yere yardım etmesi falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

mantık hatası değilde kostümcüsü çok kötü iş çıkarmış mesela bence,adamlar baya modern t-shirtlerle dolaşıyordu ya.main antagonist zaten platemail giymiş elinde longsword ,tüfek falan.dönem karmaşası var filmde,hani çağ mağara adamı çağımı,orta çağmı,post apokaliptikmi belli değil,hepsinden var çnükü içinde.tamam fantazide,fantazininde bi çağı vs.si olur.

karakterlerin motivasyonlarıda saçmasapan,ortanca çocuğun herife durduk yere yardım etmesi falan filan.

kostümler fazla düzgündü evet, özellikle noah ve ailesinin kostümleri

dönem karmaşası yorumuna katılmıyorum ya, filmin başındaki açıklamayı göz önünde bulundurunca insanların içinde bulunduğu durum vs mantıklı geldi bana

fallen angelların insanlara yardım etmesi, bu sayede insanların sanayi alanında gelişmesi ama bu teknolojik gelişmeyi kaldıracak bi ahlaki yapı olmamasından dolayı post-apo tarzı bi ortam oluşması vs

o ortanca çocuk falan baya saçmaydı evet sdf
ahah çok kötüydü olm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...