Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Enemy'yi şu an hatırlayamıyorum bikaç ay oldu izleyeli de filmin sonunda oha lan olmuştum. psikolojik temalar çok iyiydi diye hatırlıyorum.

yamulmuyosam filmin başında 2 aynı karakteri ve birinin diğeriyle olan çatışması anlatılıyodu. en sonunda aslında tek karakter olduğunu ve adamın şizofren olduğunu anlıyoduk. 2.karakter adamın kafasında yarattığı karakterdi sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

enemi

filmin başında sexli mexli yerde kadının biri topuklu ayakkabıyla bi tarantulanın üzerine basıyor,
o örümcek karısı

adam evlilik ve cok eşlilik ikileminde bunalan bi adam.

casanova kişiligini sevgilisiyle birlikte ortadan kaldırıyor cünki evde hatunla bebek cıkmazı var

filmin sonunda tekrar karısının yanına döndükten sonra, cebinde buldugu anahtarla kacamak ortamlara kaçmaya yeltenince (apartman görevlisinin bahsettigi filminde başında gördügümüz tasviri yer) karısını tekrar örümcek olarak görüyoruz (oda da kocaman altımıza sıctıran sahne), kadında bu ilişki içerisinde ayrı bir bunalım içerisinde.

Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/IZu66zC.jpg

film 7/10
Rebecca Ferguson 10/10

Güzel ama bütün fantastik, büyük bütçeli aksiyon sahnelerini filmin ilk yarısına koyuyorlar, 2. yarıda öyle para bitmiş gibi sahneler sdf. Fas'tan sonrası biraz meh geldi. Hani yine iyiydi ama uçaktan sarkma, opera sahnesi, 6 dakka nefesini tutma, motorlu aksiyondan filan sonra sıktı biraz. 4. filmde bunun gibiydi. Dubai sahnelerinden sonrası bayık gelmişti bana.

Rebecca abla çok iyi ama. Çok güzel yardırdı aksiyon sahnelerinde. Bir daha ki filmde de olsun lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU1ODQ4NjQyOV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTQ3NDU2MTE@._V1__SX1346_SY1183_.jpg

bi anda canim cekti, gecen hafta alien isolation oynadim ondan olabilir. bi ara elim prometheusa gitti ama dedim salla.

film 1979 da degil sanki 2079 da cekilip geri gonderilmis. bu kadar detayli bir gemi (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...