Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Yok ben bırakmam artık bunu MMO bağımlılığımı bunda gideririm.

İlerleyen zamanlarda çok sık oynamasamda devamlı takip eder yeniliklerde devam ederim yeni bir class acarım vs.

Devamlı yeni bir MMO alıp aylık ödemelerini yapmakdan gına geldi sonuç bırakıyosun bir iki aya.

Bunda bir ödeme yok ve piyasadakilerle kafa kafaya bence, lvl 50 olayım marketinden de bir şeyler satın alıcam maksat para kazansınlar gözüme girdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

kendi kendinize ne garip kafalar yaşamışsınız lan. hızlı level kasmak veya kasmamak tamamen tercih meselesi. leveling sürecinden zevk alan oyuncular var, end-game'den zevk alan oyuncular var. biri diğerinden daha değerli değil. biri pvp sever, biri story, biri pve. mmo'nun olayı bu zaten. herkese bir şeyler sunuyor işte. isteyen her texti okur sindirir, isteyen 3 günde 50 olup end game pvp'e girer.
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon başlasa daha hayırlı olacak. Kendi ratingimizle gireceğiz. Hani pek bg yapacağımdan değilde (arena takılırım) yine de iyi olur.
En azından işi bilen adamlarla, işi bilenlere karşı oynarız.

BAŞLA SEZON BAŞLADA AL BENİ!

http://i.imgur.com/7fFE33d.png
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

oyun güzel mi beyler? başlayak mı?

soru mu abi bu? :P..

şu oyunun kalitesine yakın kaç mmo varki? kişisel zevklerine çok ters düşen birşey yoksa kesinlikle denemelisin. En azından gidip bir kaç video izlemelisin.

Bak şurada ufak bir rehber var ona göz atabilirsin.

REHBER : https://forum.paticik.com/read.php?42,8207170
Sosyal ağlarda paylaş

özgün ve tutan mmo yok artık zaten. Wow un kopyası olmayınca, millet wowa benzemiyor diyor. Wow kopyası olunca, wowa benziyor diyor.. 2 ucu moklu değnek :P.

sevmeyene lafım tabiki olamaz. kimseyi ikna etmeye çalışmıyorum. Fakat bir şeyide kabul etmek gerek, bu oyundaki "gameplay" başka bir kafa. pve gibi monoton birşeyi bile eğlenceli yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...