Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:

-

tuşların resetlenme işi garipmiş. Öyle bir soruna denk gelmedim. İstersen pc > kullanıcılar > kullanıcı adı > app data > roaming > ncsoft klasörünü sil. Tüm ayarların orada tutuluyor. Belki bir dosya salt okunur olmuştur, her patch de eski haline dönüyordur. (gerçi her açılışta olmalıydı öyle olsaydı. hmm yazarken emin olamadım)

Bu dosya mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

biz de gayet noob gibi oynuyoruz ya. pvp konusunda akıl karıştırıcı şey build ve rune setleri. oyun f2p öncesi terk edildiği için adam gibi güncel guide yok gibi bir şey. deneme yanılma gerekiyor ondan. onun dışında bg yaparak pvp öğreniyorsun. combat konusunda iyi hale gelmen aşağı yukarı 2-3 hafta sürer. classları öğrenmen gerekiyor, sadece kendi oynadığın classı değil diğerlerini öğrenmen gerekiyor. counterları öğrenmezsen çok komik şekillerde ölebiliyorsun veya counter edince çok komik şekilde öldürebiliyorsun (bkz stalker).

hoşuna giderse hızlıca kavrarsın, bizim de öyle yüksek beklentilerimiz yok şöyle ol böyle ol diye. ben sinirli oluyorum, küfür ediyorum falan ama zararsızım asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

bebişim ben bi arkadaşımla 1 aydır oynuyorum ama öyle mmo oyuncusu falan değil csci adam. baya sardı etti, beraber oynarken devam ettik yani. bende 1-2 hafta oynar bırakırız diye düşünmüştüm. ondan sizi çağırmadım, hype basmadım. bizim eski karakterlerin olduğu serverda dominion olarak başladık. f2p olduğu için signature plan'de 25% exp bonus artı flask ile 50% exp bonus geliyor parasıyla. hızlı hızlı 50 kastık, ben 2 tane kastım hatta. akşamları beyinsiz gibi bg yapıyoruz sadece. pvp seti çektik, runeluyoruz fln. devam ederseniz warplot olaylarına giricez işte. pve hiç yapmıyoruz. biliyosun oyunda pve baya zorlu. 1-2 kere veteran dungeon a girdiler, ağlaya ağlaya çıktılar.

oyun eskisine göre çok çok daha iyi. hem genel olarak hem özel olarak. dungeonlar mesela 50 e kadar çok daha basit. LFG sistemi gelişmiş, basıyosun giriyorsun wow gibi. random gruplar bile pve contenti sorunsuz yapıyor.

UI hala çöp. addon gerek.

optiplates
forgeui

bunları yüklerse rahatlarsın

ha bi de betterquestlog
Sosyal ağlarda paylaş

FesTivaL said:

Densiz said:

-

tuşların resetlenme işi garipmiş. Öyle bir soruna denk gelmedim. İstersen pc > kullanıcılar > kullanıcı adı > app data > roaming > ncsoft klasörünü sil. Tüm ayarların orada tutuluyor. Belki bir dosya salt okunur olmuştur, her patch de eski haline dönüyordur. (gerçi her açılışta olmalıydı öyle olsaydı. hmm yazarken emin olamadım)

Bu dosya mı ?

1) Navigate to C:UsersYOUR USERNAMEAppDataLocalNCSoftWildStar
2) Delete the machine.ini file.
3) Launch WildStar

dosya bu dene bakalım düzelecekmi. bende çözüldü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...