Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Livered said:

Boltonlar

Boltonların ben halen ihanetini anlamadım. Kitapları okumama vs.. yapmama ragmen anlam veremedim. Adamlar kuzeyli, starklara baglılarda, isyana ilk katılanlardan da, en çok destek verenlerden de , Eger robba ihanet etmese freylerde öyle bir halt yiyemeyecek ve ordularını robba vereceklerdi ve robb büyük ihtimalle casterlyi alabilecekti ama niye ihanet etti.

boltonlar en başından beri starklarla kanlı bıçaklı zaten, kitapta dreadfortta stark krallarının derileri olabilir gibi şeyler yazıyodu.

Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Geçen haftadan yediğim spoiler yüzünden duellonun böyle biteceğini biliyordum ama çok kısa sürdü ya.

Böcek muhabbeti 10 dk, düello 5 dk. Hayır niye öldürmüş böcekleri onu söyleyin bari. :)

O diil de başlıkta yasak yazmasına rağmen, şuraya gelip hala kitaptan spoiler veren arkadaşları ne yapıcaz? Yazmayın kardeşim kitapla alakalı bişey şuraya.

Vardı kitap başlığı gidin orada konuşun. Biz diziyi takip ediyoruz, kitapta da geriden geliyoruz. Bizi kendi başımıza bırakın.

Millet şikayet ediyor ama ben köle kızı çıplak gördüğüme çok memnun oldum. Kütür kütür maşallah. Oberyn de karpuz gibi açıldı ya la.

köle kıza ben de hasta oldum yanlız. Ben de boş değilim yani

Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

ya o değil de bu white walkerlar niye slackliyor bu kadar? bu sezon duvarda bir aksiyon bekliyordum wildling harici, hiçbir şey olmadı resmen. ha bir tek bebeği convertlediler o kadar.

benjen stark'ın da epic levela erişmiş bir ranger olarak geri dönmesini de ayrıca bekliyorum.

Ingiliz ajanimisiniz tw bey. Cok afedersiniz sinsi gibi sikistirmissiniz ingiturkce kelimeleri araya. Sebebi neydiki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...