Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS 8

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
xetraynex said:

soylediklerinin arkasinda durup savunmayacaksan, hic soyle gergecim.

herkes senin istedigin cizgi uzerinden bir konuyu tartismak zorunda degil.

onu bunu gec burasi paticik. mesajlarin yarisindan cogu troll. onlara ne zaman boyle cikistin? biz burada mantik cercevesinde trollemeden birsey tartisiyoruz.

oyle laf atip kacmak hos degil.

neyse artik.
Sosyal ağlarda paylaş

o degil de, yine tesekkur ederim factlerle ve kendi dusunceleriyle konusamayan itibarsizlastirmaktan baska bise bilmeyen eziklerden olmadigin icin.

ustteki mesajim onceki mesajina attigim bir hitaptir. bir daha oyle durduk yere cikismazsan sevinirim. bu eziklerden farkli birisi olmak istersen tabi.

dediklerinde dogrular var. 100% katiliyorum diyemem. senin dusuncelerin, senin dogrularin. dogrudur, ayni seylerin hepsi bir baskasi icin gecerli olmayabilir.

en azindan, dusuncelerinle ve factlerle geldigin icin tesekkur ederim. su senin ve benim mesajlarimi koysak en guzel mac/windows karsilastirmasi cikar kim neyi alacaksa da direk alacagini secebilir tahminen.

dediklerine o oyle ama su sundan bu boyle diyip yanitini kirletmeyecem. okuyan kendi ihtiyacina gore kendisi karar versin gerisine.

guzel bir tartisma ve fikir paylasimi oldu.

parmaklarina saglik.
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

o degil de, yine tesekkur ederim factlerle ve kendi dusunceleriyle konusamayan itibarsizlastirmaktan baska bise bilmeyen eziklerden olmadigin icin.

abi bi insan factlerle veya kendi dusunceleri ile konusmazsa ne hakkinda konusur yav?
sen kimseye para veriliyorda yazi mi yazdiriliyor zannediyorsun asdfasdf. Hepimiz zaten pro bloggeriz.

Bide isine gelmeyen factleri cok guzel umursamama var sende.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

xetraynex said:

abi bi insan factlerle veya kendi dusunceleri ile konusmazsa ne hakkinda konusur yav?
sen kimseye para veriliyorda yazi mi yazdiriliyor zannediyorsun asdfasdf. Hepimiz zaten pro bloggeriz.

Bide isine gelmeyen factleri cok guzel umursamama var sende.

Bana edilen hakaretleri, cirkin sozleri, kucumsemeleri diyordum ama sende de bunlari onemsememe var demekki, kendine edilmedikce
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakasi var, oradaki hersey tartisilabilir seyler. o kendi penceresinden bakiyor.

ben posix pthreads ile linux'ta programming yapmis adamim, gerge yapmis mi? ne oldugunu okuyup konusmakla olmuyo bu isler.

aslinda o kadar komik ki orada yazdiklari. teknik olaylara girerek bana mac'i savunmus :) ben teknik olaylara girip karsilastirsam wot yazsam anlamicaniz ama yine kabul etmiceniz.

ondan kasmiyorum, okuyan okuyup hakli goruyosa kullansin.

gelip saf saf laf koymus filan demeyin, teknik bilgili birisi mesajlari okuyunca cok komik duruyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...