Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boş apartmandayım, cinli korku filmi seyrettim

FelanFilan

Öne çıkan mesajlar

Ankara-YeniMahalledeyim, 3 katlı apartman neredeyse hepsi yazlıklarına gittiler zaten yaşlılar felan var, Ekşiye baktım herkes https://eksisozluk.com/dabbe-cin-carpmasi--3828858?p=12 öve öve bitirememiş, Dabbe 1 güzeldi ancak diger 2 filmini izlememiştim fakat Dabbe 4 altıma mıctıracaktı neredeyse.Apartman sakini yok zaten, Tek yaşamak beni korkutmaz ama biri gelip öldürse 1-2 ay sonra çıkar cesedim

ışıklar açık biçimde korku filmi seyretmemiştim,Artık sonlarını ilerlete ilerlete bitirdim ama ilk kez güzel bi türk filmi izledim>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

ben izleyemiyorum abi. gecen lights out seyrettim. bi sure isiklari kapatamadim lan. simdi de isigi kapayinca arkama karanliga bakmiyorum

abi bu neymiş diye izliyim dedim.korku filmi tahamülümde baya yüksektir hani çok kolay tırsmam.

kulaklığıda taktım,daha o ilk ışıklarla oynadığı sahnede anazzikimmm dedim kapattım.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

'Alllahım yarattııklarının şerrinden sana sığınırım.'

diye dua et hiç bişi olmaz.

böyle düşünen varsa sıçtı yalnız.

mesela protesto ediyon polis geldi belli basacak copu, allahım yarattıklarının şerrinden sana sığınırım deyince gidiyor mu? gitmiyor.

gece tuvalete kalktın karanlıkta bekliyor üç harfli. tuvalete doğru yönelirken ÇAT gözgöze geldiniz. allahım yarattıklarının şerrinden sana sığınırım de bakam. hadi polisin elindeki physical damage. armor varsa yırtıyon. üç harfli direk ability damage. crit atar direk magic resist 0.

dur belki noyzurayı çağırabilirsiniz o aklıma geldi
Sosyal ağlarda paylaş

@jaeger

+1

holy armor + points geliyor abi hiç yoktan. şunu da unutmamak gerekli polis laynnn diyerek üzerine geliyorsa yarattıklarının şerrinden sana sığınırım deyip kafayı uzatırsan biraz akılsızlık olur gibi,

peki ne yapıcaksın tabi ki ayakları göte vurarak kaçıcaksın, sonra geride bekleyen supporterlardan / magilerden yardım gelecek. buna da tevekkül diyolaaa herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

tiLi said:

ben izleyemiyorum abi. gecen lights out seyrettim. bi sure isiklari kapatamadim lan. simdi de isigi kapayinca arkama karanliga bakmiyorum

abi bu neymiş diye izliyim dedim.korku filmi tahamülümde baya yüksektir hani çok kolay tırsmam.

kulaklığıda taktım,daha o ilk ışıklarla oynadığı sahnede anazzikimmm dedim kapattım.

ahahahah sesli güldüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...