Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım kotalı internet kalktı mı? - ttnet en düşük bağlantı paketini 16mb'a çıkarmış.

scorch

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

turboyu açtım ben. 100mbit-24 saat de 700gb dl eder mi? seedler temiz

Fiberin gözü körolsun. Müstakil evlere gelene kadar tabi :D

100 mbit 12.5 mb demek. Fiber'de hız neyse o olması lazım ADSL gibi %li düşük olmaz. Hadi 10 mb diyelim. Bu saniyede. Dakikada 600 mb (oha). Saatte 35.3490349384 GB (çüş). 24 saatte 840 GB :D Gözün doysun.
Sosyal ağlarda paylaş

bu turbo buton olayı çok mantıklı hakikaten ya. 8limitsize o kadar para veriyoruz, benim pc 7/24 açık yapıp yapacağı ayda 1.5 tb download. ayda 3 günde turbo buton satın alsam böyle, 3 günde bütün download listesi biter mis. elektrikten tasarruf üstüne

tabi keyfi download şansın kalmıyor. listeyi hazırlayıp biriktirip indireceksin anca işte. ama fiyat, elektrik her bakıma avantajlı. 24 aylık tahaahüt var ama sanırım ya 6 ay beleş kullanma kampanyasından yararlanmıştım
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

WaNTeD said:

telekomunki çakma fiber

değil, hatta altyapı olarak super'inkinden daha iyi

3 çeşit fiber var. Genelde herkes ucuz diye saha dolabına kadar gelip, oradan bakırlarla evlere dağıtılan fiberi alıyor.

Super'in fiber diye sattığı da büyük çoğunlukla bu, sadece fiyat olarak biraz daha uygun o kadar

Öz Fiber dediğimiz şeyi TR de bulmak, bulsan da bağlatmak bayağı masraflı iş. Biz bile yaptırmadık asdfasd

Gerçi şuan evde 56mbit bağlantı var lel

Superonline uzun zamandır FTTB rollout 'u yapmıyor. O da saha dolabına kadar değil, bina altı switch e kadar fiber ile getiriliyor.

Biraz gereksiz olmuş bu şirket şöyle yapıyor zaten demek :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Madcat said:

gecen beni uydunet aradi, dedi iste butun paketlerimizden sinirsiz olayini kaldiriyoruz mecbur bir sekilde baska pakede geciceksiniz dedi.
dedim ne zaman bitiyor bu?

bilmiyorum dedi.

dedim kesene kadar rahatsiz etmeyin bi daha beni,
peki efendim dedi kapadi.

kaldircaklar galiba full sinirsizi.

LAN
ben de sınırsız 5mbit kullanıyorum, dogru mu bu?
Sosyal ağlarda paylaş

limitsiz yazip sonra ADK koyuyorlar, hasta ediyorlar beni. limitsiz dedigin limitsizdir arkadas. kimi kandiriyorsun.

ADK zimbirtisi ilk ciktiginda delikanli gibi ADK kotasi kacsa onu direk kota su kadar diye soyluyorlardi. ucretleme kotasi ile ADK kotasini farkli farkli soylemiyorlardi. kota kota idi arkadas. taksimetre de acsa, adk dan hiz da dusurse kota idi. parayi veren ise tamamen limitsizdi. marketing yavsakliklarina basladilar hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

TTneti aradım altyapınız fiber dediler 24 mbit internet 52 lira telefon ücreti dahil. Sonra ttnet bayiye gittim fiber yanlış gorunuyor fiber yok sizde dedi 16 mbit 50 gb kotalı neti 61 TL'ye bagladım. Sonra dedi bunuda kaldırmıyor 8 mbit 50 gb akkli nete çevirce 71 lira. Dedim iptal edin. D smartı aradım, D smart kurulum + 8 mbit net 71 tl dediler. Aynı fiyata yanında d smart. Dediler hd yap 4 kanal hariç tüm kanalalr 82 lira aldım bende.

Altyapı kötüleştikçe kalite hız düştükçe fiyat artıyor. Çok saçma değil mi yahu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...