Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

alpha ile beta birbirinden ayrı. biri açılıp kapanıyorken diğeri etkilenmiyor dendi.

isimden dolayı akıl karıştırıyor:

normalde alpha'dan beta'ya geçildiğinde alpha kapanır yani, bir önceki phase'ı live tutmazsın. adamların yaptığı alpha değil, "benim param var release'e kadar takılacam" satıyorlar. bu adamlardan da data/feedback topluyorlar. yani alpha aslında betalığını yapıyor onun. o yüzden sürekli olarak açık kalacak. beta dedikleri ise "showcase" olacak, millete oyunu gösterecek ve kapatacak - sonra tekrar açacak. alpha ile betanın versiyonlarının farklılık göstereceklerini de belirttiler. adamlar eski versiyonlarda yapacak betaları daha stable olması için falan filan. testing alpha'da yapılıyor yani ve öyle devam edecek. beta testing amaçlı değil, marketing amaçlı.
Sosyal ağlarda paylaş

ah buzlukda kolam donmuş
hala 24x24 tarla yok
Hayır 3 tane yeni alan açtılar serverda .
En yer cok arıyan benimdir .
Demin yeni açılmış bir alan buldum ... sanki klasik arsa satarlar otobüs kaldırarlar. millet akın akın geliyor bir tabela bu alan yeni acılmıştır orta olcekli evler icin .
Hayır nasıl bu kadar kişi haber almış anlamadım herhalde goren guildine yazıyor .
1 saat olmuş acılalı sanki senelerdir orda duruyor gibi bu nasıl iş anlamadım alt yapısı bile hazır pazarları kurulmuş posta idaresi gelmiş , auction oraya büro açmış aynen yan parselinide bankanın şubesi kapmış .
Otobüs ulaşımı durak kurmuş.
millet nerden haber alıyor acılacak yerleri
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...