Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Yaz

Xenus

Öne çıkan mesajlar

http://i3.minus.com/ipzf9Yyu1VwtV.png

Akame ga Kill!, sonbahar diye biliyordum bu yaz geliyormuş. Animeyi kurtarıcak diyorlar. Kill la Kill’den doğan boşluğu kapatıcak gibi.

Zankyou no Terror, Watanabe'nin yeni animesi kesinlikle bakılmalı.

Aldonaoh.Zero, Urobuchi'nin yeni animesi kesinlikle bakılmalı.

Sword Art Online II, LN'ı okuyanlar Gun Gale Online, SAO ve peri arcından iyi diyorlar. Seriye burun kıvırsamda takipteyim.

Kuroshitsuji, animenin mangadan ayrıldığı kısımdan devam edicekmiş. Bir ara bitirmem gerek.

Tokyo ESP, sürpriz ufotable animesi diyorlar ama belli bir bilgi yok henüz.

Glasslip, bu yazın SoL animesi.

Rail Wars, sadece ne yapacaklarını merak ettiğim için bakıcam. Şöyle birşey bekliyorum.

Barakamon, Usagi Drop gibi sanırım.

Hanamonogatari, daha çok monogatari.

Tokyo Ghoul, enterasan birşeye benziyor. Mystery, horror, supernatural, psychological kategorileri izletmesi için yeterli.

DRAMAtical Murder, premise ilginç gibi. Ya çok iyi olur ya da berbat.

Psycho-Pass re-cut versiyonu çıkacak bazı yeni sahnelerle. 1 saatlik 11 bölüm halinde. Space Dandy de devam ediyor. Filmlerden K: Missing Kings izlenebilir.

Baya iyi bir sezon olacak. Animeleri patide bulunan başlıklarına linkledim.
Sosyal ağlarda paylaş

sailor moon, sword art online 2, psycho-pass p2, persona 4 golden, space ddandy 2, hanamonogatari, kantai collection, persona 3 movie 2, gits arise 3, space bros movie

ve bunlar sadece beklediğim devamlar. efsane sezon olacak ya öyle böyle değil. yıllardır bu kadar çok beklediğim aynı anda geldiği bir sezona rastlamadım herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequel listesi:
Sword Art Online(Herkes Gungale Online arcı daha iyi diyordu, mecbur izliycez. En kötü ihtimalle so bad its good listeme üst sıralardan giriş yapar:p )
Bestgirlmonogatari
Hamatora
Space Dandy

Remake listesi:
Sailor Moon (mecbur izliycez)
Psycho Pass (sequel yapsalarmış ya, remake e ne gerek vardı yepyeni anime zaten. neyse bu da izlenicek işte)
Persona 4 (remakeler biraz fazla geldi sanki)

Ben bunu kesin izlerim listesi (a.k.a. hypehypehypehypehype listesi)

Aldnoah.Zero (kadrosu bayağı sağlam)
Zankyou no Terror (aynen)
Akame ga Kill (aynen)

Güzel olabilir bu belki izlerim listesi:

Kuroshitsuji yi izlememiştim ama güzelse buna yetişmeye çalışabilirim.

Tokyo Ghoul (Horror/dark settingler için genel olarak bir hit or miss durumu var, ya çok güzel olur ya çok kötü.bekliyoruz)
Bakumatsu Rock (Gerçi müzik animeleri için de aynısı geçerli)
Sabagebu (C3-bu ya benzer belki)

Gerçi ilgimi çeken daha fazla var da, yazmaya üşendim. Slice of Life ve komedi için zaten sezon öncesinde tahmin yürütmenin imkansız olduğunu öğrendim, onun için mecburen hepsini deneyip aradan ayıklamak gerekecek yine.

Ama sezon bayağı güzele benziyor.
Bahar sezonundan devam edecek olanlar hangileri?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sailor moon, sword art online 2, psycho-pass p2, persona 4 golden, space ddandy 2, hanamonogatari, kantai collection, persona 3 movie 2, gits arise 3, space bros movie

ve bunlar sadece beklediğim devamlar. efsane sezon olacak ya öyle böyle değil. yıllardır bu kadar çok beklediğim aynı anda geldiği bir sezona rastlamadım herhalde.

üst üste iki iyi sezon olacak valla. sonbahar da baya iyi. F/SN, log horizon S2, psycho pass 2. SAO S2, akame ga kill, aldonoah.zero devam edicek. terra formars ve parasyte hypelanabilinir
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bakarim dediklerim:

SWOII
SAILER MOOOOOON!!!!!111!!!!111!!!!
Jinsei (harem sevimli olursa)
Akame ga Kill
Aldnoah.Zero
Sabagebu (yapan adamlari seviyorum genelde)
Zankyou no Terror (her liseli devrimcinin hayali olan konu :) )
Himegoto (genderbender harem. ya guzel olur, ya berbat otesi olur)
Glasslip
Nobunaga Concerto (zaman yolculugunu nasil islediklerine bagli)
Ai Mai Mi
Barakamon
Rail Wars
Tokyo ESP

Yama no Susume en bekledigim seri aslinda. Short'u coook iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...