Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Yaz

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bütün hepsi başladığına göre topluca yazıyim bari.

Favoriler listesi:
Aldnoah.Zero: It's butcher time! - fazla söze gerek yok.
Tokyo Ghoul: It's gore time! - sansürü abartmasalar bari
Akame ga Kill!: Komedi de var, kol bacak koparmalı gore da, nasıl iş anlamadım. Ama yine de çok iyi.
Sabagebu: Sezonun girls with guns animesi, son zamanlarda bayağı çıktı bunlardan ama yine de favorilerimden, çok eğlenceli.
Gekkan Shoujo Nozaki-kun: Sezonun en eğlenceli animesi, gülmekten karnım ağrıdı bazı yerlerinde.

İyiler ama en iyi kadar iyi olmayanlar listesi:
Zankyou no Terror: Aslında sezonun ya en iyisi ya da en kötüsü olucak bu, emin olamadığım için buraya yazdım. Ama vasat olmasına ihtimal vermiyorum.
Tokyo ESP: Action filan iyi, güzel bayağı

Vasat/Yoklukta gideri var listesi:
Rail Wars: Bayık, ama izletiyor işte.
Space Dandy: Sevmiyorum da diyemiyorum, seviyorum da diyemiyorum arada kaldım. Eski Nickelodeon çizgi filmlerinin tarzında diye hoşuma gidiyor ama.
Glasslip: Çok tırt, zorla izliyorum resmen. Romance kısmının ölümüne bayık bir Musical Chairs-The Animation olup çıkacağı bariz. Ama geleceği görme konsepti filan ilgi çekici olabilir, droplamaya kıyamadım. NagiAsu ile güvenimi kazandılar zaten, onun kredisini kullansınlar bari.

Droplist:
Argevollen: İlk bölümü zar zor izledim, pek bi olayı yok diye de dropladım, ama güzel devam ederse izleyebilirim. 3 bölüm kuralı ile kurtarır belki.
Majimoji Rurumo: Fena değil gibi ama yine de sıkıldım. 3 bölüm bunun için de geçerli olabilir.
Jinsei: Meh.
Rokujouma no Shinryakusha: Meh.
Bakumatsu Rock: gaaaaaaaaaaaay

Ek olarak kategoriler halinde listeye girenler
Slice of Life:
Barakamon: Velet çok tatlı yaa
Ao Haru Ride: Fazla shoujo ama nedense sevdim bayağı.

Cute girls doing cute things:
Hanayamata:    ^
Locodol :        |

Spor:
Bu sezon bulamadım.
(Geçen sezondan Haikyuu! ve Baby Steps var. Haikyuu yeter de artar zaten.)

So bad it's good:
Sword Art Online
(Bir de geçen sezondan ONII-SAMA var işte)

Guilty Pleasure, Shaft Animesi ve Random Comedy kategorilerim boş kaldı, eksikliğini hissediyorum.
Shaft için Hanamonogatari gelecek neyse ki.
Guilty Pleasure için cute girls doing cute things kategorisi yeterince iş görüyor aslında...
Ama güzel random comedy bulamadım.

Gözden kaçırdığım bişeyler var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

sabagebu! random comedy işte

gözden kaçırdığın Seirei Tsukai no Blade Dance var. konu Infinite Stratos + Zero no Tsukaima'ymış. henüz bende bakmadım ona. birde momo kyun sword var ama baya leş. nobunaga concerto'yu bekliyorum ben birde yarın çıkıyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

16. bolumde onee chan tarafindan halen weed bloom geyigi donunce tepem atti balkona ciktim sdjkgf

saka maka harbiden magical jesusin zayifligi neydi ?
bombastik seks noyzuratoru fieldi falan derken unuttum gitti

amaaaan neyse, herif 420 noscopompyro reincarnate cekti dmjgmfkgit neyi sorduysam
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

İkisi de çok eğlenceli ya, Nozaki-kun ve Sabagebu yu üst üste izleyince çok güzel oluyo.
Ama Nozaki-kun da bu haftaki karakterleri çok sevmedim, geçen bölüm Mikorin ve Seo bunlardan kat kat iyiydi.

Ayrıca sezonun en iyi erkek karakteri Mikorin, en iyi hatun karakteri Mokarin diye de ekliyim ^^

prince iyiydi ya asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...