Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twitch

Flassh

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

totemic said:

zipzip youtube videoların çok uzun eskiden 35-40 dakikalık video atardın şimdikiler maşallah 1.5-2 saat..

Yayın tekrarı onlar.

biliyorum ama editleyip 2'ye, 3'e bölsen daha iyi olmaz mı? eski prison artitek videolarını ne keyifle izliyordum ya. çok iyiydi onlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Bilgi yarışması iyiydi zipzip'in. Genç dimağları bilgimizle tokatlıyorduk, keyifli oluyordu.

Bathorized sen misin lan harbiden ? Çok sövdüm sana dsfgsdfgfds

Eren depresif takılıyor son zamanlarda malesef. Çok da uğraşıyor ama belki de yayın ve izleyicier için en çok uğraşanlar içinde top 3 de falandır.

TL:DR: Eren seni seviyoruz ama kuru kuruya, abone olmadan, bağış yapmadan seviyoruz sdfgsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Ne çok sevenim varmış ya asdkşjfh

Valla ben elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum düzgün yayın yapan pati streamerlarına. Hepsi online'sa hepsini bi tabda açıp sesi kısıp arkada wiever olarak kalıyorum, sub olunabiliyosa sub oluyorum, vs. Ama son zamanlarda farkettiğim izleyici sayısı azsa interaktif yayınlar hem daha keyifli oluyor hem de daha çok izleyici çekiyor. Bir de gerçekten yayıncının modu çok etkiliyor. Bence Ninja'nın başarısı en çok burdan geliyor. Adam haplı gibi her yayında.
Sosyal ağlarda paylaş

130 kişi görsem ben havalara uçarım adam 130 u beğenmiyor :D
Yalnız o kadar goygoy falan yaptık ama bu sıra twitch izleyici sayısının en dipte olduğu zamanlar zaten sadece Erenle alakalı değil diğer bütün yayınlarda da izlenmeler düşük. Malüm sınav zamanları vizeler vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Hep var o bende. İzlenen tipleri gördükçe canım sıkılıyor. Çok boktan döngü içindeyim. İzlenme, abone, bağış düşük geliyor, kafaya takıyorum, yayına yansıyor, sonuncunda izlenme, abone, bağış düşüyor.

abov. abi sen böyleysen biz ölelim :(

zipzip said:

Ben yayın sonu denk gelirsem atıcam size host. Gelen 10dkya kalmaz gider ama en azından takip gelir. Kendime çok faydam olmadığı için size de çok faydam olamıyor, üzgünüm.

yani şu an hakikaten tek derdim follower. kimse izlemese bile giren follow atıp çıksa bana moral oluyor baya. geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. her gün yeni bi şey ekliyorum falan UI'a. En son follower goal ekledim de pek sallayanı olmadı.

o yüzden hostlarsan minnet duyarım valla hahah

hatta asıl mesleğim video editing. o konuda desteğe ihtiyacın olursa HALLEDERİK. You scratch my back and i'll scratch yours sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...