Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twitch

Flassh

Öne çıkan mesajlar

bence baya kötüymüş.
gerçi dr.disrespect kim tanımıyorum ondan da kötü bulmuş olabilirim.

geçen gün de ninja diye birini öğrendim, 5-6 yıldır twitch'te bir sürü stream izledim, izliyorum ama bunlar ne zaman çıkıp ne zaman bu kadar popüler oldu hiç haberim yok.

zaten pubg ve fortnite niye bu kadar izleniyor onu da anlamış değilim.

eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ninja tamamen küçüklerin tam favori tipi olduğu için yürüdü üstüne fortnite da f2p zaten tam kitle. fakat öyle çok çok başarılı falan değil.

shroud mesela 5'de 1'i kadar oynamıştır ninja'nın, acayip geliştirdi, dün inanılmazdı mesela ninja'dan bile iyi bir seviyeye gelmiş olabilir.

dr disrespect ayrı, adamın olayı çok iyi oynama değil. yine iyi de entertainment tamamen onun olayı. fortnite oynarken kamerasının küçük bir tower olması bile ayrı güzel sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

başarıdan kastım skill, yoksa izlenme başarısına bir şey demiyorum. onun da sebebini yazdım zaten. h1z1 oynarken de, daha dr disrespect o kadar tanınmazken bile az izleniyordu o çocuk. hitap ettiği kitle tam olarak fortnite kitlesi olduğu için yürüdü gitti. yoksa sabah akşam oynuyor 1k'yı bulmuştur oynama süresi, ama shroud 1-2 haftada aynı seviyeye geldi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

bence baya kötüymüş.
gerçi dr.disrespect kim tanımıyorum ondan da kötü bulmuş olabilirim.

geçen gün de ninja diye birini öğrendim, 5-6 yıldır twitch'te bir sürü stream izledim, izliyorum ama bunlar ne zaman çıkıp ne zaman bu kadar popüler oldu hiç haberim yok.

zaten pubg ve fortnite niye bu kadar izleniyor onu da anlamış değilim.

eyyorlamam bu kadar.

dediğin adamın ayada 500k dolar kazanması dışında bir sıkıntı yok

oturup saatlerce ninja izlemedim ama adamın oyunculuğu fena değil gibiydi.

aimi falan baya iyi, refleksleri sağlam. başarılı değil demek ağır kaçar bence hem oyunculuk hem yayıncılık için.

ama net baş ağrısı, çok bağırıyor yüksek sesle falan gereksiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...