Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

hep bekledim dr. kleiner'ın labının duvarından bir şey girmesini ama olmayınca hayal kırıklığına uğradım ben de ama olsun böylede güzel oyun daha bitirmedim ben bu arada (follow freeman da striderları indirdiğimiz yerdeyim)

heh yine aklıma geldi baya bir çatışma oluyodu böyle striderlar binaları falan yıkıyodu inşallah vardır onlar (söylemeyin sakın :))[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oynuyorum 6 saattir filan, bir miktar ilerledim ama ne diyeyim.. oyun iyi güzel ama best game ever filan değil yani.. half-life'ın grafikleri yenilenmiş hali gibi bir bakıma, "vaaaooovvv ne yapmışlar, müthiiişşş" dedirten bişi göremedim, yüz ifadeleri olayı da sanki alyx ile sınırlı kalmış gibi. half-life'a best game ever dedirten şeyler o ana kadar hiç görülmemiş, ilk defa yapılan olaylardı. her sahnede ağzı açık bırakan birşey gerçekleşiyordu. bir de ravenholm'a geldim oyunun tadı kaçtı, doom'a dönmüş resmen kazıklara çakılmış insanlar filan.. hiç beklemezdim ama sıkılıp çıktım oyundan, halen inanamıyorum. perişan olana kadar oynamayı bırakamam sanıyordum. neyse belki tekrar başlarım birazdan..

ha bu arada, grafikler uzaktan 9 yakından 8 karakterler ve özen gösterilmiş nesneler hariç.. :-p doom 3'te ne kadar kapı, dolap yüzümüze vurulduysa burada da aynı durum ama en azından fps insanı kastırmıyor.. açık alanlardaki mimari şu bu süper tabii..

bir de bana mı öyle geldi nedir, her köşebaşında bizim ilerleyebilmemiz için rampa konmuş ya, zombilerden başka kimsenin olmadığı yerdeyim ve heryerde "bu oyun lineeeeer" diye bağıran rampalar var lol

konu esasen fena değil ama half-life'daki o atmosfer eksik doğrusu, günümüzde geçen bir bilim-kurgu gerilim gibi değil de daha fütüristik filan olması havasını götürmüş. neyse artık olan olmuş..

bir de yapay zeka çok embesil geldi, doğrudan görüş alanında durduğum adamlar beni vuramıyor, herifin ayağına saydırıyorum kımıldamıyor bile filan. half-life'dakinin bile gerisinde geldi bana doğrusu.. alyx asansörü çalıştıramıyor bug'ı filan, tebrik ediyorum bir yılda iyi bug ayıklamışlar.. :-p

fakat bayıldığım birşey varsa o da karakterlerin birbirleriyle etkişeşimleri, diyalogları oldu. dr eli göz kırpınca kahkahayı patlattım bir anda.. :)

neyse biraz daha gideyim belki fikrim değişir diyorum ama beklediğimin altında kaldı şu ana dek.. insanlar hurraa murraaa kendinden geçmiş de ben de geçerim umarım..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bende pek sevmedim açıkçası her bölümde eksiksiz bir şeyin içine ağırlıkları doldurup birşeyleri yükseltiyoruz adamlar iyiki birşey bulmuş ha heheh. Açmadı beni fazla ama yinede haftada 1-2 saat stres atmak için oynuyorum.[signature][hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...