Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dropbox kullanmayı bilen var mı?

Voys

Öne çıkan mesajlar

hayır şu daha önce görülmeyen ya da cezalandırılan bir davranıştı yani.

çünkü bugüne kadar hep insanlarla konuşmak istedik sanıyorum burada, ve sanılanın aksine herkes küfürleri sizin gibi günlük hayatının bir parçası olarak kullanmıyor.

ha ayrıca bilmiyorum farkında mısın artık anlamıyor musun ne konuştuğundan sende fakat mesajında bana küfür ediyorsun cümle yapısı gereğince aklhaur.

neyseki vajina sahibi bir insan değilim, bir şey demiyorum, uykum var.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bu mevzulara çokta bulaşmadım da, xaenin çılgın bir lobi yaptı en azından iyi kötü argo kullanabilelim, eşşek kadar adam oldu herkes ilkokul öğretmeni gibi sen küfretme sen düzgün konuş mu diyecez diye. ama bu başlıkta sadece kötü kullanım örnekleri görüyorum ben.

demeye çalıştığım, önceki usule dönerler valla bu üslupla giderse bir sürü insan. ve gerçekten xaenin beni sollar despotlukta ki amk yazan gördüm mü patır kütür banlatıyordum ben şahsen yasak kalkana kadar ki tam kalkmadı. herif kıçını yırttı ve haksız çıkarsa şahsen tutmam kendisini, mezbahaya döner burası. bizi de pek kırmıyor adminler şunu banlayın bunu banlayın dediğimizde.

alayınız üniversite falan bitirdi artık, eşşek kadar olduk. ben size akranınız olarak terbiye öğretecek ne konumdayım ne de öyle bir niyetim var. usturuplu konuşmayı bilmiyorsanız ya sorun, ya susun, ya da ısrar edin ve banlanın ne diyeyim.

mesajları da silmiyorum, aha yukardaki gibi amk falan diyecekseniz yanlışlardasınız ve yok ben neden banlandım, neden mesajım silindi diye düşünüp durmayın. aha örneği yukarda.

tl; dr: dropbox eh işte, copy.com iyi. eşe dosta referrallayıp beşer beşer gigabyte'ları da ayıklarsınız karnıbahar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

valla ben bu mevzulara çokta bulaşmadım da, xaenin çılgın bir lobi yaptı en azından iyi kötü argo kullanabilelim, eşşek kadar adam oldu herkes ilkokul öğretmeni gibi sen küfretme sen düzgün konuş mu diyecez diye. ama bu başlıkta sadece kötü kullanım örnekleri görüyorum ben.

demeye çalıştığım, önceki usule dönerler valla bu üslupla giderse bir sürü insan. ve gerçekten xaenin beni sollar despotlukta ki amk yazan gördüm mü patır kütür banlatıyordum ben şahsen yasak kalkana kadar ki tam kalkmadı. herif kıçını yırttı ve haksız çıkarsa şahsen tutmam kendisini, mezbahaya döner burası. bizi de pek kırmıyor adminler şunu banlayın bunu banlayın dediğimizde.

alayınız üniversite falan bitirdi artık, eşşek kadar olduk. ben size akranınız olarak terbiye öğretecek ne konumdayım ne de öyle bir niyetim var. usturuplu konuşmayı bilmiyorsanız ya sorun, ya susun, ya da ısrar edin ve banlanın ne diyeyim.

mesajları da silmiyorum, aha yukardaki gibi amk falan diyecekseniz yanlışlardasınız ve yok ben neden banlandım, neden mesajım silindi diye düşünüp durmayın. aha örneği yukarda.

tl; dr: dropbox eh işte, copy.com iyi. eşe dosta referrallayıp beşer beşer gigabyte'ları da ayıklarsınız karnıbahar gibi.

yahu "işte bildiğimiz kısaltma" yerinde kullanılırsa çok komik olabiliyor ve cuk oturuyor. anlatılmak isteneneni çok güzel tamamlıyor ama böyle yersiz kullanılırsa hiç bir anlamı olmuyor küfür olmaktan başka.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne küfürü ya.Kahve ağzı gibi oldu dersiniz anlarım.Ama ortada bi küfür yok.Lectre kardeş cümle yapısı gereğince sana küfür etmiş olmuyorum türkçeden bu kadar uzak olma.Sana küfür etsem kullanacağım şey farklı olur.Burda öyle ederim böyle yaratıcıyımdan ziyade küfür edilmek istendiği zaman kullanılan kelimelerle benim yazdığım arasındaki farktan bahsediyorum.

Yani bu kadar popolarımızı pohpohlamaya gerek yok.Griswold buranın modu, demiş böyle yazılanlar benim hoşuma gitmiyor.Tamam.Yazmam bir daha.Silip silmemen önemli değil bunu bana mesaj atarak söyleyebilirdin.Burdan yazman bile yeterli.Gocunmam da.Bu kadar büyütecek bir şey değil ki.Larakenin söylediği gibi bişey hatta o kadar.Fazlası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Ayrıca lectre aga çok boş adamsın ya.Hayırlı işler sana.

Ben haftalık kotamı doldurdum zaten.

sana göre böyle olabilir.

ama hepinizle, burada yahut farklı sitelerde bugüne kadar yıllarca cidden seviyeli adam gibi konular oluşturmuş olmasak takmam bile, hani gidip inciye üye olup küfür etmeyin lan diyen bir insan değilim onu belirteyim.

gördüm söyledim sadece, şuraya bunu yakıştıramıyorum, ki çoğu kişininde böyle düşündüğüne eminim, sen kötüsün bilmemne demiyorum, hiç güzel bir alışkanlık değil diyorum, tabi hayat senin klavye senin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...