Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Donanması Savaş Gemileri ve Denizaltılarında çekilen "Ah Bir Ataş Ver" Klibi

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

"Bok gibi" yorumunu bu kadar savunmanın manası ne anlamadım. Gayet ergence bir yorum. Orda bir emek var beğenmezsin ayrı. Yok anlamadığım böyle ergence bir yorumun neyini savnuyorsunuz. Adam eleştiriye açık olmasa paticik gibi bir yerde yoruma açmazdı şarkıyı. Ama paticik bile olsa hakaret ederek eleştirmek ne kadar doğru acaba? Hele birde bunu savunmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
baska bir meslegin varsa hemen sarkı söylemeyi, birseyler calmayı, klip yönetmeyi, kliplerde oynamayı, kliplerle ilgili fikir üretmeyi falan bırak ve o işi yap. yoksa, hemen bir meslek yüksekokuluna yazıl. mesleğin olsun.

bu gemiler için izinleri ayarlayan birinizin babası amcası falan amiral belli ki. ondan rica edin size iş ayarlasın.

çok kötü. ses kötü. aranjman kötü. olayı anlamayıp kafa sallamak falan çok saçma. ayrıca kullandığınız savaş gemisi sanırım aktif olarak kullanılmıyor.

bok yoluna ölen denizcilerin anısına saygısızlık. ali kırca osururken bundan daha iyi söylemişti bu ağıtı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
fizban said:

baska bir meslegin varsa hemen sarkı söylemeyi, birseyler calmayı, klip yönetmeyi, kliplerde oynamayı, kliplerle ilgili fikir üretmeyi falan bırak ve o işi yap. yoksa, hemen bir meslek yüksekokuluna yazıl. mesleğin olsun.

bu gemiler için izinleri ayarlayan birinizin babası amcası falan amiral belli ki. ondan rica edin size iş ayarlasın.

çok kötü. ses kötü. aranjman kötü. olayı anlamayıp kafa sallamak falan çok saçma. ayrıca kullandığınız savaş gemisi sanırım aktif olarak kullanılmıyor.

bok yoluna ölen denizcilerin anısına saygısızlık. ali kırca osururken bundan daha iyi söylemişti bu ağıtı.

http://forum.paticik.com/read.php?37,7654828,7654854#msg-7654854
:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Şöyle bir 6 sayfayı okudum da, olmamış Paticik. Yakıştıramadım sizlere böyle yorumları. Kişisellik ile eleştiriyi biraz birbirine karıştırmışsınız.

Üretken adamı ayakta alkışlamak lazım.

Gençliğinize verdim dedim bir an, sonra bir düşündüm de hepiniz eşşek kadar adamlar oldunuz hakkaten. Hiç yakıştıramadım öyle olunca :)
Sosyal ağlarda paylaş

@bleeding

Merhabalar , 2. sayfadaki postunuzun üstüne birkaç şey söyleyip sonrasında düzenleme ile ilgili yorumumu yapmak istiyorum .

Öncelikle tamamen güzel bir yazı yazmışsın !eleştirilere . Bu forumda takılmamamın nedeni de senin yakındığın olay , gerçekten cok bos insan var ve hiçbir şey beceremedikleri gibi emeği vs direk gözden çıkarabiliyorlar , bunun tek nedeni de popi olmak . mesela senden sonra direk mesaj yazmış bir tanesi ( ki ne zaman bu forumda gezindiysem önceleri hep mesajını görüp saygı duyardım forumu cidden önemseyip yorumda bulunuyor diye , fakat niyeti püre popülerite kazanmak , ciddi söylüyorum size cidden acınası oluyorsunuz @aquila )

Nese devamındaki yorumları okumadan yazdım bunu belki daha da saçmalayanlar olmuştur ama saçmalıklara rağmen seviyeni koruyup güzel bir cevap yazmışsın tebrik ederim sabrını koruduğun için .

Gelelim düzenlemeye , öncelikle ilk baslarda bir arkadaş yazmış ondan bende rahatsız oldum epey, sudur ki ' Türkiyede Dünyada ilk ' olayını fazlaca vurgulamanız , yane itici gözükebiliyor cidden bu trollerin yaptığı gibi ama niyetinizin öyle olmadığını hissedebiliyorum .

Onun dışında ağıtı illa tamamen hüzünlü yorumlamak gerekmiyor bencede , ama biraz daha uygun riffler seçilebilirdi gerçi bilmiyorum bir daha dinlesem belki daha hos gelir ama türkünün bütününü biraz zedelemiş gibi geldi bana ilk dinleyişte .

onun dışında kafa sallamadır vs. bunların olması rahatsız etmedi artık asılması gerekiyor bunların , çünkü heavy metal yapmak isteniliyor burada ve onun ögelerinin bulunması ZORUNLU değil ama tolere edilmeli herkesim tarafından , benim hoşuma gitti .

başarılar dilerim , cover kanalında ve grubunda , bende tek basıma bir yola girdim hayırlısıyla albüm hazırlığına giricem . Müzik birikimimizi paylaşmak isterim seninle

Sevgilerimle
Tcan
Sosyal ağlarda paylaş

simdi okudum da hepsini cidden yazık ya , hane çocuk olsalar veya beyinsiz olduklarından yapsalar üzülmücem de , linç olayını sadece burada yer edinebilmek !saygı görebilmek için yapıyorlar, sonrada bu beyin fakirleri siyaset yaparlar sistemi eleştirirler , ulan sistemin kölesi sizden başkası değil , azcık forumu terkedin de beyniniz hürleşsin , apepeligi de asıyor bu
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa dinledim de boşuna uğraşıp efor sarfetmişsiniz. kim gaz verdi bu kadar arkanızda durdu, müzikten ne kadar anlıyor sorgulamak lazım.

sonuç sizin için de iyi olmamış, 'olduk biz' diye çıkış yapmayı düşündüğünüz şarkı ve klibin patlaması çökertmiştir sizi.

küçük bir stüdyo çekimi vs. ile çıksaydınız bu kaynakları kullanmadan daha iyi olabilir daha geliştirebilirdiniz. acele edilmiş biraz, üzüldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...