Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Donanması Savaş Gemileri ve Denizaltılarında çekilen "Ah Bir Ataş Ver" Klibi

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

bok gibiden de beter olmus, bok gibi gene iyimser bir elestiri.

Dostum senin karakterin hiç olmamış... Üzgünüm ben senin gibi hakaret edip senin seviyene inmeyeceğim.

Dediğim gibi bok gibi bir eleştiri bile değil. Anlattım uzun uzun amacın anlamak veya iyi niyetle tartışmak olsaydı tekrar hakaret etmezdin.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

haa OP gruptan biri miymiş

neyse allahtan baktım şimdi mesajıma da çok hakaret etmemişim biraz hakaret etmişim

keşke onca izin peşinde koştuktan sonra alışılagelmiş metalci klibi çekmeseymişsiniz diye ayrıntıya gireyim o zaman

türküyü de bence kötü yorumlamışsınız; akılda kalıcı, değişik bi tarafı yok

umarım gelecekte daha güzel işler çıkarırsınız severek izleriz

teşekkür ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

çocuk gibi "dostum" yazıyor ya ciddi ciddi, ne tatlı bi metalci.

Vallahi yeni nesili çok takip etmiyorum, çocuklar ne kullanıyor pek fikrim yok ben 27 yaşındayım, arkadaşlarım genelde benden 5-6 yaş büyük oldu hayatım boyunca yine kullanılan bir tabir. Ama doğrudur çocuklar da kullanıyor olabilir, bilgim yok.

Metalci değilim. Heavy metal severim, dinlerim, ötesini daha sertini sevmem, kendimi metalci diye tanımlamam. Rockcı belki :)
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

alt tarafı askerden izin alıp ah bir ataş ver türküsü tıngırdatmışsınız, amma tatava yaptın.
şarkı bile orijinal değil.

Tatava yapmadım şarkı ve kliple ilgili isteyen istediğini düşünebilir tekrar tekrar söylüyorum, saygısızlık yapanları ve eleştiri yaptığını zannedenleri eleştirdim. ( neden eleştirilerinin eleştiri olmadığını söyleyerek, sözlerinin neden saygısız olduğunu açıklayarak ).
Sosyal ağlarda paylaş

allah razı olsun bleeding alternatif link gönderdi izledim.

başıma bir iş gelmeyecekse cover'ı beğendim.
ancak klibin senaryosu saçma, niye o yaşlı adamları gösterip durdunuz ki. ertuğrul fırkateyninde ölen insanların yakınlarıyla sizin de olduğunuz bazı çekimler yapsaydınız keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Bleeding said:

Onun yerine bir iş yapıp bunu yaptım dediğin zaman konuşalım. Bir de insanlarla konuşmayı öğrendiğin zaman.

Yoksa sen bana hakaret edersin ben sana hakaret ederim yazar da dururuz elimize birşey geçmez.

hayatta en nefret ettiğim arguman şudur. müzik insan kulağına, zevkine hitap eden bişi değil mi olm adam dinlemiş beğenmemiş, bok gibi olduğunu düşünmüş belirtmiş. aquila biraz denver'dan inme olduğu için hoppadanak söylemiş, bunu biraz yumuşatır söylersin öyle olduğunu düşünsen bile ama söylememiş olabilir sen bir eser üretip bunu kamuya mal edersen ve üstüne özellikle insanların dinleyip yorumlarını görebilmek için bir forumda bunu bizzat paylaşırsan böyle cevaplara da gıkını çıkarmadan eyvallah deyip geçip gideceksin. birisi nasıl çok beğenebilirse coverınızı birisi nefret bile edebilir. bir sanatçı olduğunuzu veya olmak üzere bir yolda koşturduğunuzu düşünüyorsanız her şeyden önce sabrınızı kontrol etmeyi öğrenin.

tl;dr bir konu hakkında 1-2 negatif eleştiri yapabilmek için o konu hakkında üstad olmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...