Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Bu fotoğrafın çıkışı benim fotoğrafı şikayet etmem akabinde yönetime giden şikayetleri imamın görüp daha da dalga geçilecek yeni fotoğraflar hazırlaması.

Eee forumda sahipsiz ahır gibi olduğu için imam gibi kekolar istediği gibi at koşturuyor.

abi özgür biyer burası, birde herkes deli gibi arşivci, foto koyarken, bişi yazarken, iki kere düşüneceksin!

Yalnız asıl olay, senin olduğun yerin eğlenceli olması. Trollümsü başlıkların, barzomsu ergenlik fotoğrafın, korkuların, sevinçlerin falan ben baya seviyorum ne kadar çoğu gibi itici bulsamda seni. Bazılarının ayarı yok ama haklısın. sakın küsüp de gideyim deme. üzülürüm 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Abi istanbulda like ladigim hatta tekrar karsima cikipta superlike attigim karilarin 27x kati daha guzel karilarla daha ilk like ta match oldum. Ya biz nasi bi lanetli ulkeyiz ak. Arkadaslar belarusa nasil giderim biri bi tuto ayarlayabilirmi cok pis gaza geldim gidipte donmeyebilirim bile.

uçak biletini al git, inince havaalanında taksiye bin, next gece kulübüne çek gardaş de, olaylar gelişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Myrica said:

Trde 3 gün boyunca izmir çevresinden hiç like alamayan birisi olarak yazayım.
Belgrad:6/10 like,lakin takıldığım hatun vardı bişey yapmadım.
Tayland:8-9/10 like,bu likeların %90'i senin benim gibi turistlerle alakasız,go go bar takılmayan kişiler.

Duyduğuma göre güneydoğu asyada böyleymiş genel olarak.

Qatar airways'in %50 indirimi var hala,unutulmasın.

Türk erkekleri için en ideal yerler uzakdoğu ülkeleri ve güney amerika ülkeleri.Özellikle Güney Amerika kızlarının güzel olduğunun altını çizelim. 1 ay önce Kolombiyada kaldım 1 hafta ve tinderdan sanırım 30-40 arası bir hatunla eşleşmiş olabilirim.Gerçi orda tindera da çok gerek kalmıyor ama neyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...