Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

h1z1 fps mi? rpg survival ne ara fps oldu 13 kill streak de ac 130 de geliyor mu artık?

üstteki mesaj pek olmamış da seninki de olmamış baps.

fps olmasa ne olur, her oyunda hile oluyor işte. cs go bitirse bitirirdi hileleri. sonu yok bu işin adam öldürmeli bilmemneli oyunlarda artık olağan şeyler.

eskiye göre az ama, eskiden BR çekilmezdi şimdi oynayabiliyorum gönül rahatlığıyla. çok nadir de olsa denk geliyor hack. cs go da her oyun gerilim yaşıyorum DMG seviyesindeyim bir de, daha üstlerde neler vardır kim bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç sıçış nerede?

Oyun fps değil oyun zaten bir shooter değil zira oyunun amacı karşındaki adamı öldürmek değil. Birisine ateş ediyorum hmm first persondayım ozaman bu bir fps olmaz.

"Sony Details How ‘H1Z1′ Will Be Unique to the Zombie-Survival Genre"

"H1Z1 is a survival sandbox massively multiplayer online game in development by Daybreak Game Company (formerly Sony Online Entertainment)."

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak h1z1 ile cod u aynı kefeye koymak hoş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyundaki hackleri patchlediler mi diye sordum densizin biride ama bu fepese tabiki hakzors olacak dedi. Bende oyun bir fps değil (ki üretici fps değil diyor) codla bir tutamazsın diyorum.

bf de cod da hack ile karşılaştığında ölürsün 10 saniye sonra doğarsın ya devam edersin ya da en kötü senaryoda başka servera girer keyfine bakarsın burada günlerce uğraşıp topladığın loot u hatta bazı rule sette öğrendiği recipieleri havada uçup kaçan bir adamın headshot ile kaybedebiliyorsun.

kısacası oyun fps değil hack in de h1z1 oyuncusuna verdiği zarar bir fps ile bir değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel anlatıyor arkadaş :D. Şu mesajı okuyan biriside gelip seni ciddiye alacak. Yukarıda yazdığın mesajı okur musun? Dalga geçer gibi yazdığın yazıdan bahsediyorum. Dur senin için copy paste yapayım. Benim nick densiz ama sen daha bi densizsin. Birde bana densizin birisi demişsin. Diğeri de sen misin? (laf cambazlığı eğlendiriyorsa seni bir tane de ben yapayım istedim)

"Havada uçup binaların içini,lootları, insanları görüp havaya ateş edip çevredeki herkesi öldürme BUG ını düzeltmişler mi?" said:

Bugını bugın bug bu b...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hack programının işleyebilmesi için sistem içerisinde bir açık bulunması gerekir. Bug tanımını ben mi yanlış yorumluyorum?

A software bug is an error, flaw, failure, or fault in a computer program or system that causes it to produce an incorrect or unexpected result, or to behave in unintended ways. Most bugs arise from mistakes and errors made by people in either a program's source code or its design, or in frameworks and operating systems used by such programs, and a few are caused by compilers producing incorrect code. A program that contains a large number of bugs, and/or bugs that seriously interfere with its functionality, is said to be buggy.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar ukala davranmaya gerek var mı?
Alay eder gibi 2 mesaj atıyorsun, ondan sonra fps değimişlere bağlıyorsun. Hack de bug mış.
Sadece bug da değil gibi.. Çünkü baksana diğer tüm oyunlarda yok, herkes kapatmış. Sadece bu salaklarda varmış gibi bir izlenim yaratıyorsun.

Neyin peşindesin bilmiyorum ama yazdığın yazılar komik görünüyor. Hatta trollemeye geldiğini bile düşünüyordum fakat şu son mesajdan sonra ciddiye almak gerektiğini düşünmeye başladım.

Madem ciddisin cevabım: YAV HE HE
Sosyal ağlarda paylaş

aman... Daha nasıl yazdığı hakkında bile fikri omayan birisiyle ne konuşmaya çalışıyorsam. Milletin cevaplarını takmayacaksan ne halt yemeye soru soruyorsunki? Aç stream twitch den canlı canlı gör durumu. Aç forumlarını oku. Aç steame göz at.
Normal konuşana fanboy muamelesi çekecek kadar düşüyorsan, özeleştiri yapıp yazdıklarını oku bakalım. Kendine de hater diyecek misin. Sonra aradaki farka bir bakarsın.

http://sunnylol.com/images/2012/July/1/4ff0401e03825.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...