Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

mascio said:

bir şey soracağım, bu aralar wipe gelecek yine diyorlar. ne kadar doğrudur sizce?

25 Şubat yama notları

Türkçe

H1Z1 Türk
FB

Yapı Kurma
[list]
[*] Üst duvar tarifi artık keşfedilebilir.
[*] Kapılar artık üst seviye yapı kirişlerine konulabilir.
[*] Yapı canı 10 kat artırıldı.
[/list]
Silahlar
[list]
[*] Yakın dövüş silahları artık oyuncu yapımı metal yapılara vururken daha fazla hasar alacak.
[/list]
Özellikler
[list]
[*] Ölüm ekranına "son öldüreni raporla" tuşu eklendi.
[/list]
Hata Düzeltmeleri
[list]
[*] Duran arabaların üstüne atlayan/konan oyuncular artık öngörülemeyen bir şekilde ölmeyecek.
[*] Vurulunca bakış açısının sapması/sarsılma (aim punch) 3. şahıs modunda (TPS) eğer ateşli bir silah tutuyorsanız sadece boyun ve kafa bölgesinde olacak yani hedefinizi kaybetmeden ateş etmenizi ve sarsılmanızı sağlayacak. Eğer tek elle tutulan bir yakın dövüş silahı tutuyorsanız veya yumruk modunda iseniz tüm gövdeniz sarsılacak.
1. şahıs modunda (FPS) ise sadece boğuşurken sarsılacaksınız.
[/list]
Oyuncu ve Dünya Temizlenmesi
[list]
[*] Oyuncu ve dünya temizlenmesi 2 (PW2) bu yama sürecinde olacak. Bundan sonra büyük değişiklikler göreceksiniz.
[*] Artık eşyalar üst üste konulamadığı için barikat veya diğer can sıkıcı şeyler görmeyeceksiniz.
[/list]
Normalden Battle Royale Moduna Dönüştürülen Avrupa Sunucuları
[list]
[*] Bucuresti
[*] Cataclysm
[*] No Sanctuary
[*] Hammer Beach
[*] Internment
[*] Kemerovo
[*] Kharkov
[*] Lipetsk
[*] Lockner
[*] Ryazan
[*] Orenburg
[*] Penza
[*] Luckless
[*] Ragnarok
[*] Sarajevo
[*] Schwerer Gustav
[*] Show Down
[*] Snarlpeak
[*] Slaughter
[*] Sofia
[*] Stavanger
[*] Triggerfinger
[*] Tuscany
[*] Ulyanovsk
[/list]
Normalden Battle Royale Moduna Dönüştürülen Amerika Sunucuları
[list]
[*] Leyaks
[/list] Kapatılan ve Yeni Kural Setleri İle İleride Açılacak Olan Sunucular
[list]
[*] Rostov-na-Donu
[*] Gothenburg
[*] Claimed
[*] Ufa
[*] Saratov
[*] Toxic Waste
[*] Irkutsk
[*] Dnepropetrovsk
[*] Riga
[*] Salonika
[*] Maul
[*] Novokuznetsk
[*] Soulpiercer
[*] Strangers
[*] Sarajevo
[*] The Grove
[*] Kiev
[*] Donn
[*] Downfall
[*] Fetid
[*] Germ
[*] Humanity
[*] Mercy
[*] Necrosis
[*] Oblivion
[*] O-Negative
[*] Overwatch
[*] Pathogen
[*] Pestilence
[*] Prey
[*] Rattlebone
[*] RIP
[*] Rusty Knife
[*] Sanguinary
[*] Skullcracker
[*] Territory
[/list]

Sosyal ağlarda paylaş

dün h1lay adındaki hile konusunda da önemli bir adım atıldı. offset konusunda ciddi bir değişiklik yaptılar ve şu anda çoğu overlay hilenin çalışmaması sağlandı. fakat çok basit bir işlemle yeniden çalışabilir hale gelecekler.

report konusunda da iyi olduğunu söyleyebilirim. daha dün geceki yayında 25 kişi dolaşırken 5 saniye içinde headshot ile öldük. report tuşu olsaydı 25 kişi tarafından reportlanarak banlanacaktı arkadaş iyi yırttı demek ki.

wipe'a sevindim. bugün yayında yeniden base yapacağım. yıkılması zorlaşmış, üst kat hataları giderilmiş, canavar gibi olmuş açıkçası. ayrıca fire axe al koş 3 kişi bütün kapıları yık mantığı da çözülmüş.

avrupa battle royale sunucuları için sevindim ama o kadar çok hileci var ki maalesef girip oynayamayacağız şimdilik muhtemelen. battle royale'de zulu sunucusunda sayısız kez magic bullet ile öldürüldüm. uçan kaçan gördüm.

son olarak da airdrop konusu. daha oyuna girmeden önce size alpha sürecinde sürekli olarak wipe geleceği söyleniyor. zaten airdrop'tan doğru düzgün bir şey çıktığı yok. bu yüzden de çok sorun edilecek bir şey değil. refund falan edilmeyecek. wipe 3'e kadar bir süre daha var ve doğal olarak arkadaşlar bu süreçte airdrop falan kullanın yani. zevk meselesi. ben bütün airdrop'larımı battle royale'den kazanıyorum ve harcıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

cheat olayini engellemeleri mumkun degil. Private serverlar gelirse belki o zaman azalir. Reddit falan acar serverini surekli bir iki tane mod olur aktif olarak oyunu takip ederler. O zaman bir nebze cozum olur.

O yuzden bu turden vazgecmek lazim maalesef. Ne kadar keyifli olsada pratige gelince cheat tum keyfi olduruyor. Dayz de boyleydi. Bundan sonra cikacak herhangi bir fps survival loot oyununda yine aynisi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bu türün en büyük düşmanı cheatler.

hiçbir proje engellemede başarılı olmadı ve olamayacak gibi de görünüyor.

ancak özel serverlarda, ön protokollü üyelik falan olması gerekiyor, onunda hiçbir garantisi yok çilesi çok, community driven olması gerekiyor, community yozlaşmaya inanılmaz yatkın falan falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bildiğime göre: hile oyuna yazılmıyor malesef. Oyuna göre özellikleri ayarlanıyor. Oyunlar önlem almaya çalışıyor. Directx le felan alakalı sorun. Açıkcası planetside 2 oynuyorum (aynı motor) daha doğru düzgün hileye denk gelmişliğim yoktur.

Zaten hack işi sadece ilgi çekme amaçlı.
Bu oyunlarda fazladan şöyle bir avantajı var. Hack ile stok yapıp, ana hesap ile kullanma hedesi. Bu iş kıl biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aim-ESP bunlar hepsi read e bakar ve mecburiyetten tüm bilgileri server client a yollar sadece okuyup okumamasını yönetir server ama sen external olarak okuyabiliyorsun bunları

Yani aslında tüm oyunlarda var ve engellenemez ...
directx sadece kullanılan arayüz seçim directx te sorun yok yani..

Ayrıca p2 dede var baya hack ;) sonuçta bypass edilio sony nin anticheat i şuan için... ama çok yaygın değil.

Olay oyunların Popülerliği ile alakalı Oyun popülerse hack de yaygın oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Var biliyorum ama denk gelmiyoruz, demekki çok az oluyor ve banlanıyorlar.

o resimlerin bir tanesini anlayamadım. Kırmızı çerçeve içine almışsın adamları (1 inci ve 3 üncü. Nasıl anladın hile olduklarını?) Az kill ile çok puan mı almışlar? air pilot?

ek: videoya baktımda. öyle bir adamın banlanması kaç dakika sürüyordur acaba :8
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

o resimlerin bir tanesini anlayamadım. Kırmızı çerçeve içine almışsın adamları (1 inci ve 3 üncü. Nasıl anladın hile olduklarını?) Az kill ile çok puan mı almışlar? air pilot?

O listede Topladıkları certe bak :) 11k

ayrıca o videodaki adamlar banlanmıo bildiğin :) çok var hatta tam sayıda verebilirm şuan oynayan 380 kişi var sadece o hile ile.
Sosyal ağlarda paylaş

certleri gördüm ama halen anlamsız. Sonuçta aldığı killere bak. Doğru düzgün killi yok sertifikaya boşa takılmışsın gibi geldi bana.
4 kişi, 2 tane uçak kaldırdığında biribirni koruyup esebiliyorsun. premium+booster+squad booster vs. derken kasabilirler gibi geldi bana.. Hack olsa ortada kill olurdu, belliki pilot.

Ayrıca bir hile programının verdiği istatisliklere güvenip, 380 kişide hile olduğunu söylemek ne derece doğru? Sonuçta bir pazarlama stratejisidir bu işler. Görenlere sayıları gösterip bir nevi kafana giriyorlar. Sen de okadar insanın hile ile sorunsuz bir şekilde oynadığını düşüneceğinden hile kullanmak isteyeceksin.

Yüksek ranklardan kaç kez insanların banlandığını da bilirim. Ayrıca bir hile sitesinin forumlarında planetside 2 ile ilgili ağlama mesajları olduğunu da hatırlyıorum. Artık sorunsuz bir şekilde oynuyorlarmı bilmiorum.
fakat dediğim gibi, server seçimi yüzünden mi bilmiyorum ama ben hiç (neredeyse hiç) denk gelmedim.

alıntı

Editor said:

Densiz said:

O listede Topladıkları certe bak :) 11k

ayrıca o videodaki adamlar banlanmıo bildiğin :) çok var hatta tam sayıda verebilirm şuan oynayan 380 kişi var sadece o hile ile.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...