Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

senko said:

ben bilmiom twich vs onları da
kendisini çekmesindeki amacı anlayamadım.

abi stream yapmayi show sunmak gibi dusun oyle bir konsept.
Bir eglence programini radyodan mi dinlemek istersin tv den mi izlemek istersin. onun gibi

Bu arada o cheat i bir arkadas kullandi izledik bizde. Koca haritada tabancadan baska birsey bulamadi 2 saat boyunca falan. Loot olayi baya broken su an oynamak zaman kaybi.

Basede stok kasmak da bosuna. cheaterin biri gelir alir hepsini uzer. silah vs onemli seyleri birakmamak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

tivic aga normal yani. standard oldu artik stream olayinda
yoksa ben mi yanlis anladim?

senko said:

ben bilmiom twich vs onları da
kendisini çekmesindeki amacı anlayamadım.

twitch'te "past broadcasts" kismindan kestigim icin, yayindan goruntu.
edit: twitch bu arada online oyun yayini yapma platformu, tv programlarinin oyunlar icin olani gibi dusun.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Bu arada o cheat i bir arkadas kullandi izledik bizde. Koca haritada tabancadan baska birsey bulamadi 2 saat boyunca falan. Loot olayi baya broken su an oynamak zaman kaybi.

broken değil haritada belli miktarda var ve biri yok olmadan yenisi spawn olmuyor mesele bundan kaynaklı
bu durumun eksileri de var artıları da var
Sosyal ağlarda paylaş

abi hauhahu. ya şunu gerçekten bi şekilde record etmeliydim ya

Aftermath serverına girdik arkadaşla. Ranchito Taquito da spearlarla geziyoruz. Bir adam gördük kovalıyoruz derken çat diye çatıdan bizi bir herif tüfekle avladı.

Büyük ayar olduk herife. Spawn olduk o çatıya gittik (biohazard ın paylaştığı video daki aynı tarz bina).

Adam yoktu etrafta. Military Equipment Pack bulduk çatıda. Açtık mayınlar çıktı. Dolu mayın.

Mayınları tam çözebilmiş değilim oyunda. Bazen patlıyor bazen patlamıyor. Tam üstüne basmak gerekiyor galiba. Biraz mayın arkadaşa vereyim diye drop ettim, fakat yerden alamadım falan derken bam diye patladı mayın ve öldüm abi.

Galiba çıkan patlama sesine adamın teki geldi. Arkadaşı kovaladı. Bina içinde koştururken 2 side mayına bastı öldü. Tabi gene gümbürtü. Ben yakında spawn oldum. Bastım deparı çatıya tekrardan loot için.

Apartmana girdiğim an baktım bizi vuran herif de orda. Kovalıyor beni. Çatıya koştum. Hızlıca 1-2 mayın lootladım. Atladım çatıdan merdivenlere yerleştirdim abi mayınları arkasından. Güm.

Diğer arkadaşı da geldi. Onuda 1-2 tur koşturdum apartmanda.
Gene güm :D Deli loot çektik. Shotgunlar, hunting rifle lar vs.

En son titriyordum heycandan anasını satayım. Kayıt almaya başlamam lazım benimde acilen
Sosyal ağlarda paylaş

niggaknow said:

abi hauhahu. ya şunu gerçekten bi şekilde record etmeliydim ya

Aftermath serverına girdik arkadaşla. Ranchito Taquito da spearlarla geziyoruz. Bir adam gördük kovalıyoruz derken çat diye çatıdan bizi bir herif tüfekle avladı.

Büyük ayar olduk herife. Spawn olduk o çatıya gittik (biohazard ın paylaştığı video daki aynı tarz bina).

Adam yoktu etrafta. Military Equipment Pack bulduk çatıda. Açtık mayınlar çıktı. Dolu mayın.

Mayınları tam çözebilmiş değilim oyunda. Bazen patlıyor bazen patlamıyor. Tam üstüne basmak gerekiyor galiba. Biraz mayın arkadaşa vereyim diye drop ettim, fakat yerden alamadım falan derken bam diye patladı mayın ve öldüm abi.

Galiba çıkan patlama sesine adamın teki geldi. Arkadaşı kovaladı. Bina içinde koştururken 2 side mayına bastı öldü. Tabi gene gümbürtü. Ben yakında spawn oldum. Bastım deparı çatıya tekrardan loot için.

Apartmana girdiğim an baktım bizi vuran herif de orda. Kovalıyor beni. Çatıya koştum. Hızlıca 1-2 mayın lootladım. Atladım çatıdan merdivenlere yerleştirdim abi mayınları arkasından. Güm.

Diğer arkadaşı da geldi. Onuda 1-2 tur koşturdum apartmanda.
Gene güm :D Deli loot çektik. Shotgunlar, hunting rifle lar vs.

En son titriyordum heycandan anasını satayım. Kayıt almaya başlamam lazım benimde acilen

Bugfixes

Items that had the same placed and dropped item (like landmines) now have a different dropped item. You shouldn’t be able to accidentally drop them and blow yourself up anymore.

bu akşam gerçekleşse yaşamayacakmışsınız bu durumu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...