Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Şu initializing zımbırtısı için her şeyi denedim. En son agents'ı sildim falan.

Battle.net'i tekrar yükledi vs. ama bu sefer de wow'u locate ettirmeye çalıştığımda "bu dosyada wow yok ya da doğru install dosyaları yok" gibi salak bir hata veriyor ve wowu tekrar kurdurmaya çalışıyor.

Henüz ay başında 30gb dl yapasım yok cidden, var mı bunun bir yolu?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Şu initializing zımbırtısı için her şeyi denedim. En son agents'ı sildim falan.

Battle.net'i tekrar yükledi vs. ama bu sefer de wow'u locate ettirmeye çalıştığımda "bu dosyada wow yok ya da doğru install dosyaları yok" gibi salak bir hata veriyor ve wowu tekrar kurdurmaya çalışıyor.

Henüz ay başında 30gb dl yapasım yok cidden, var mı bunun bir yolu?

muhtemelen benim gibi senin de wow klasöründe .exe dosyası yok, aynısı bana oldu, başka bir pc'den wow.exe alıp klasöre atınca tanıtabildim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeterince dranei male oynadım. İsterse mimicleri Jim Carrey kadar başarılı olsun tekrar oynamam.

Hallettim bu arada. Ne alakaysa otomatiğe aldığım dnsler tekrar eski hallerine dönmüşler makineyi restartlayınca lol, boşuna uğraşmışım bütün gece.

He bir de destro lock götüm gibi olmuş. Bütün fightlarda mobility şartken mobility talentini bok etmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

hemen hemen bütün classları bi parça nerflemişler zaten sıkıntı yok.. güzel oluyor oyun güzel.. devam böyle.. eski günlere dönülsün.

yok işte şu anda girdiğim bütün 5mlerin dmg'inin 50%sini kafadan ben yapıyorum (ubrs dahil)

10m heroic garrosh girdik tank olarak 7. oldum falan biraz OP kalmış warrior ama memnunum sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi modelleme açık ara Dwarf olmuş. Baştan yaratmışlar.Diğer modellemere de dwarf kadar özenselermiş iyi olurmuş.Bir de bu güne kadarki en kötü pre-patch release i yaptılar! heryer ve karakterler bug dolu . human female neredeyse hiç değişmemiş hala bok gibi koşuyor ve zıplıyor. birde pelerini kalkan veya two handed ile kullanıyorsan birbirine karışıyor. Yukarıda orc female den bahsedilmiş. Bir zamanlar oyunu alpha sürmüşler diye hunharca saldırdıgımız oyunların modellemeleri bile çok daha iyiydi. becerememişler ve keşke hiç yapmasalardı daha iyiydi yani en azından WOD çıkana kadar modellemeri eklemeselerdi daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 ırk dışında son derece vasat/kötü modeller

benim gördüğüm:

human male
dwarf male
dreanei male
ud male/female

olmuş

gerisi direkt leş tier

ne falan ne abi öyle aman tanrım ya

DÜNYANIN EN KÖTÜ IRK MODELLERİNE SAHİP IRKI DAHA KÖTÜ YAPMAYI BECERMİŞ ADAMLAR.

achievement unlocked.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Feral nasıl hacılar?

Feral çok çok iyi umarım nerf yemez. Şuanda fury warrior fire mage ve demonolgy lovk garanti nerf yiycekmiş ama her classta bircok degisiklik yapilcakmiş bide şuan 90 a göre değerlendiriyoruz. Anlıycağınız wodda her class süpriz yumurta ne olucağı belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Yeni modelleri ben beğendim. Öncekiler aşırı eskiydi. Güncelleme gerekliydi artık. Ama yeni versiyonları sevmediyseniz eski hallerine optionstan geri dönebilirsiniz.

Ben de çok beğendim. Sadece karakter modelleri değil grafiklerde de iyileştirmeler yapılmış. Dokular kaplamalar vs gibi iyileştirmeler de var. Ben çok beğendim, başından zor kalktım dün (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Soris said:

Feral nasıl hacılar?

Feral çok çok iyi umarım nerf yemez. Şuanda fury warrior fire mage ve demonolgy lovk garanti nerf yiycekmiş ama her classta bircok degisiklik yapilcakmiş bide şuan 90 a göre değerlendiriyoruz. Anlıycağınız wodda her class süpriz yumurta ne olucağı belli değil.

blizzardın oğlu warlocktan mage'e geçmiş ondan mage dps'de birinci olmadan nerf dalgası durmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...