Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OHA

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

tebrikler artık kulağın falloş oldu bundan sonra temizlemeden duramayacaksın. çoçuk oyuncağı sanıyorsunuz temizlemeyi ohh temizledim rahatladım demi sen gör bundan sonraki yaşamını

http://static2.fjcdn.com/thumbnails/comments/at+the+bottom+_2ef3ee90975f1f5a847110d7b8fa2fc1.png
Sosyal ağlarda paylaş

hayır anlamadığım olay şu bağımlısı olursun yılda bir ayda bir vs zırvaları.

lan her gün iki günde bir duş alıyoruz. ona niye demiyosunuz temizlik bağımlısı oldunuz diye. evde süpürge falan yapıyoruz ne bileyim.

olun bağımlısı daha iyi duyarsın işte ne olabilir yani skdfm
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

hayır anlamadığım olay şu bağımlısı olursun yılda bir ayda bir vs zırvaları.

lan her gün iki günde bir duş alıyoruz. ona niye demiyosunuz temizlik bağımlısı oldunuz diye. evde süpürge falan yapıyoruz ne bileyim.

olun bağımlısı daha iyi duyarsın işte ne olabilir yani skdfm

Ne diyon hacım sen biz ayda bir çimiyoz. Beyler barajları kimin kuruttuğu belli oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

kulağınıza giden yol 5 şeritli otoban gibi açılıyor be her türlü toz ,bakteri o otobandan yaldır yaldır kulağın iç kısmına kadar gidiyor. Yani ilk bakışta mantıksız geliyor olabilir ama oradaki kir tabakası kulağın iç kısmını blokluyor, koruyor.

kulak temizletmenin sıklığı ile kulakta oluşan rahatsızlıklar orantılı olarak artıyor bilginize, araştırabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

mahoolmez said:

mümkün olsa biraz daha az duyayım derim , çok uyku problemi çekiyorum lan. en ufak çıtırtıda uyanıyorum.

askerde ne yapacam acaba

askerden önce şuan olduğu kadar ses problemim yoktu askerde kulak tıkacı kullanmaya başladım o günden beri de halen kulak tıkacı ile yatıyorum ve ona rağmen sesleri duyar oldum askerde artık nasıl bir konsantre olduysam ulan dolabımı karıştırıyorlar boynumdan cüzdanımı çekecekler falan diye öle gitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...