Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Bu sene sanırım motoru alıyorum. Yaklaşık 3 yıldır her Nisan - Mayıs aylarında gaza geliyorum alacağım diye para denkleşmiyor, o çıkıyor vs kaldı hep. Bu sene alıyorum. Bütçeyi de kendimce yüksek tuttum 25.000 e kadar çıkarım diyorum. Hadi olmadı 20.000. Chopper, cruisder, race falan istemiyorum. Scooter da istemiyorum. Gözüme KTM Duke 390 ı kestirdim, 19.000 falan diyor şöyle kabaca baktım. Fikri olan var mıdır motorla ilgili ? 200 ler epey tutmuştu diye biliyorum. En azından ben görüyorum 2 yıldır bizim buralarda.

2006 da CBR 125' im vardı, çaldırdık gitti. O zamandan beri vitesli motor kullanmadım. Hep scootera bindim ama zaten sakin bir adam olduğum için saakin sakin en azıondaan rodaj zamanı güzel toparlarım diyorum. Eğitim falan da var, riske atmadan tekrar öğreneceğim kısmetse.

Ya da bu fiyat bandında başka bir öneriniz varsa alabilirim, sevmediğim sınıf tipi motorları yazdım zaten.

Hız istemiyorum, uzun yol yapacağım muhtemelen. Ama en çok şehiriçi trafikten kurtulmak istiyorum. Yani kıvrak birşey olsun en azından, kurye gibi olmasa da akşamları köprüyü yarım saatte geçeyim derdindeyim. Ama işte ne bileyim olursa beni Yunanistan' a götürsün, Antalya' ya götürsün - o da yani olursa diyorum. Yunanistan' da hanımın akrabaları arabayla 5 saat uzaklıkta. Antalya kasabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

abi 25e kadar çıkarım diyorsan uzun yolda yapacam diyorsan direkt enduro tarzına yönel ne bilem nc olur transalp olur vstrom gs serisi olur güzel motor bunlar uzun yola gelir.

transalp bana gereksiz pahalı geldi ya. hani çok da büyük trafikte işimi görür mü ki ?

Xaero said:

Duke ile uzun yolda perişan olursun valla fuarda bakmıştım tahtadan farkı yok koltugun. Uzun yol olsun Duke gibi olsun diyorsan bu tarz bişeyler bak diyecem ama fiyatlar ucuyor.

http://www.ktm.com/tr/sports-tourer/1290-super-duke-gt/

aynen adventurelar her ne kadar süper olsa da beni epey aşar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugüne kadar CBF 150'yi 2 gün, 1 gün de pulsar ns200 kullandım. Onu belirteyim :)

CRF 250 L. Oturuşu çok rahat. Bacaklarım rahat ediyor. Boyum 2.00 bu arada.

Hafif geldi cok. Bisiklet gibi böyle.

Debriyaj şeysi çok iyi. Kalkması falan kolay. STOP ettirmedim asdaf

Eksileri;

Yeni diye galiba fren bi tutmuyor.
Amortisor ayarlanmıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Bu sene sanırım motoru alıyorum. Yaklaşık 3 yıldır her Nisan - Mayıs aylarında gaza geliyorum alacağım diye para denkleşmiyor, o çıkıyor vs kaldı hep. Bu sene alıyorum. Bütçeyi de kendimce yüksek tuttum 25.000 e kadar çıkarım diyorum. Hadi olmadı 20.000. Chopper, cruisder, race falan istemiyorum. Scooter da istemiyorum. Gözüme KTM Duke 390 ı kestirdim, 19.000 falan diyor şöyle kabaca baktım. Fikri olan var mıdır motorla ilgili ? 200 ler epey tutmuştu diye biliyorum. En azından ben görüyorum 2 yıldır bizim buralarda.

2006 da CBR 125' im vardı, çaldırdık gitti. O zamandan beri vitesli motor kullanmadım. Hep scootera bindim ama zaten sakin bir adam olduğum için saakin sakin en azıondaan rodaj zamanı güzel toparlarım diyorum. Eğitim falan da var, riske atmadan tekrar öğreneceğim kısmetse.

Ya da bu fiyat bandında başka bir öneriniz varsa alabilirim, sevmediğim sınıf tipi motorları yazdım zaten.

Hız istemiyorum, uzun yol yapacağım muhtemelen. Ama en çok şehiriçi trafikten kurtulmak istiyorum. Yani kıvrak birşey olsun en azından, kurye gibi olmasa da akşamları köprüyü yarım saatte geçeyim derdindeyim. Ama işte ne bileyim olursa beni Yunanistan' a götürsün, Antalya' ya götürsün - o da yani olursa diyorum. Yunanistan' da hanımın akrabaları arabayla 5 saat uzaklıkta. Antalya kasabilir tabi.

2. el versys bak.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Çağrı güle güle kullan, şehir içi kullanımda hiç 1. vites geçme sıkıntısı yaşadın mı ?

Saol :) ya daha şehir içinde kullanmadım. uni bahçesinde kullanıyorum. Alışınca çıkacağım.

Suark said:

hayırlı olsun
lastikler default offroad mu? aslfaltta sorun yaratıyormu

Valla default'ları bıraktım. Offroad mi bilmiyorum. Fakat internette okuduğuma göre bu lastikleri asfaltta kullanmışlar. Kötü değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...