Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level 90 bi char verecekmiş miş ?

UtkuOzilice

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
accountum hacklendikten sonra yeniden basliyim dedim 65 euroya hepsini aldim battlenetten direk, 30 gun oynama warlords of draenor ve bu 90 level char da geldi. bi rogue acip 90ladim hemen ama oyun baya degismis bir garip geldi, bu kur da cok yuksek ya 65 euro 195 tl yapti, biraz koydu acikcasi =) neyse arada oynarim gene de 60 dolar fln verimez sahiden 90 level karakter icin, hele euda 60 euro ise hic verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ya warlords of draenor ve 90 char geldi diyo adam hala 90 liralık şeyin linkini atıyonuz ..
90 liralık pakette wod mu var ..
65 euro eder 195 lira

şuan wod zaten 45 eurodan ön-satışa çıktı.135 tl eder.

60 liraya almış diğer tüm paketleri..adam karlı bile çıkmış 30 lira falan.

iyi iş dostum. yapılabilecek başka bi olay us den alıp eu ya gift geyigi olabilirdi belki onun dışında çok dert etme karlı bir alışveriş olmuş.. 90level da charın var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Beyler 2 sorum var yeni konu acmak istemedim.

Oyuna tekrar baslayacagim ancak bilmem gereken birkac konu var.

Exp alarak arkadasla oynayacagim serverda bir karakteri 90'a getirebilirim yada var olan bir karakterimi faction ve realm transferle oynayacagimiz yere aktarabilirim.
Exp aldigimda var olan bir karakter mi 90 olacak yoksa ben sifirdan yaratabilirmiyim?
Server Transfer yaptigimizda faction degistirme hakkimiz olmuyor dimi? Bunu extra ödememiz lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Peki size yeni soru.
Enchant, JC, Tailor, Alchemy, Mining, Skinning ve Herbalism var.
Preorder yapınca 1 charın profları 600 olacak ya onu ne seçmemi önerirsiniz.
Hali hazırda 72lvl hunter bi charım var ve onda 350 engineer var buyuk ihtimal bu charı 90 larım gibime geliyor ve engineerin mountları olsun oyuncakları olsun enginnering hoşuma gittiginden onu tutarım.
Bunun yanına ne tavsiye edersiniz?Bu üçünden hangisi para yapar ve daha önemlisi birbiri için malzeme üretir dışarıdan item almama gerek kalmaz.

Inscription - Isınamadım yıllardır
LW - Hem leather hem mail yapıyor ama karışıkmış biraz yanılmıyorsam
BS - Çok bağımlı diğer proflara falan bişiler dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...