Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TotalBiscuit vs FunCreators...

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

3 video flag yese kanal patlıyo mu direkt ahah ne saçma bi şeymiş, keşke 3.yü yiyip silinse internetten ilginç olurdu lel

Flag yiyosun dispute etme sansın var edersen ve tutarsa flag siliniyor. Eger edersen ve kanıtlayamaz karşı tarafı ikna edemessen geri çekmek için kanalında permanent flag kalıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

orası doğru da tb bir oyunu kötüledi diye o oyunun satışları falan darbe almıyor. zaten son dönemde wtf ile kötülediği oyunlar zaten kötü alan yok ki. mass effect şu bu tonla oyun hakkında olumsuz konuştu ne oldu çılgın satıyo. sen 1,5 milyon youtube'da subs ile neyini durdurucan, ha pc community'e etkisi olduğu kesin, o tartışılmaz.

Mass Effect gibi AAA titlelardan öte indie gaming dünyası bu tip adamlar üstünden dönüyor. Epi topu 100 bin satmak hayali kuran bi oyuna tb berbat diyip 100 tane satınca oturup ağlıyo devler.

Bu arada sırf TB kötüledi diye darbe alıp almadığını sayısal olarak kanıtlayamassın ki. Ama ben mesela bi oyuna para vermeden TB nin WTF si varsa izliyorum önce.
Sosyal ağlarda paylaş

abartıyor muyuz?? yok artık. eminim adam iyi dediği anda baya uçuyordur oyunun satışları. indie'ler için söylüyorum tabii bunu.

adam internet dünyasının en çok bilinen game reviewer'ı. daha ne olsun. ötesi yok ki. bir oyun için insanlar gamespot'a ign'e girdiğinden daha çok bu adamın youtube sayfasına girip review'ı izliyordur...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bonecrusher adamın 35dk'lık "sr4 iyi ama işte iyi de değil ama iyi ya ama o kadar da değil" diye aynı beyanatı ayrı şekillerde vermesini izlettirdi de, sonunda "yeter lan zaten playtime'ın %10'unu harcadım bu videoda" deyip kapattım. arada bilizort'a filan güzel geçirirse izliyorum da videolarının o kadar uzun olmasını gerektirecek bir içerik yok, yarısı sürede aynı fikri anlatır rahat. dragon's crown çatışması sırasında da aynı hissi vermişti. yine de bu vlogger camiası içinde düzgün sayılacak bir adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

pewdiepie ve biscuit kalibresinde biri tarafindan alin oynayin denilen ortalama indie oyun 5-25k reklam masrafi yapmis kadar adam cekiyor ayni gun.

Yok artık. Yani rakamlar kesin yanlış demiyorum da, bu nasıl bir eminlik. Sen 5-25k arası reklam ile kaç satış yaptığını biliyorsun yani indie'nin, bisküvi'nin etkisini de biliyorsun, ve tıpatıp aynı diyorsun? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya bonecrusher adamın 35dk'lık "sr4 iyi ama işte iyi de değil ama iyi ya ama o kadar da değil" diye aynı beyanatı ayrı şekillerde vermesini izlettirdi de, sonunda "yeter lan zaten playtime'ın %10'unu harcadım bu videoda" deyip kapattım. arada bilizort'a filan güzel geçirirse izliyorum da videolarının o kadar uzun olmasını gerektirecek bir içerik yok, yarısı sürede aynı fikri anlatır rahat. dragon's crown çatışması sırasında da aynı hissi vermişti. yine de bu vlogger camiası içinde düzgün sayılacak bir adam.

Onuda özellikle yapıyo sam. Oyunu gösteriyo çünkü bu arada. Yane sadece söledikleri değil gösterdikleride önemli. Yoksa haklısın her oyun 45 dakka sürmez. Ama bi yandanda oyunun mekanikleri izliyosun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle de abi 40dk filan video, o yüzden alışamadım bu videolu eleştiri olayına. 2 sayfa hızlı hızlı okuyorum gerektiğinde atlayarak 10dk'de, gidiyorum 5'er dk gameplay videosu buluyorum sonra youtube'dan, onlara da atlayarak bakıyorum. tek adamın tek oyunla ilgili sözünü 40dk dinleyemiyorum yani oyun iyi mi diye karar vermek için. amerikan haftalık polisiye dizi süresi abi. beyin kalmıyor zaten spiker dinler gibi dandandandan dinliyorsun. bana uymadı yani bu iş. ki bu püskevit fikir ve ses olarak beni yormadığı halde, ama çekilmiyor tam süresi.

neyse bu vlog eleştiri olayına kişisel rant yoksa püskevite lafım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bana ters geliyo ya öyle izleyim de fikrine göre alayım. youtube'da görüntülere olaya bakmak için review yazdığımda genelde TB başta geliyor izlemek durumunda kalıyosun. onda da zaten 15 dakika ana menüde, options'ı göstererek vıdı vıdı çekilmiyo. pewdie apayrı bi olay, oyunla alakası yok şov yapıyo adam orada karı kılığına giriyo, yalandan korku oyunları aşırı tepkiler vs adamın 7 milyon subs'ı var oha lan.

angryjoe benim adamım ya şovu çok iyi uğraşıyo adam, hiç sıkılmadan izliyorum ama iyi demiş kötü demiş çok tınlanıyorum oraları.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

bana ters geliyo ya öyle izleyim de fikrine göre alayım. youtube'da görüntülere olaya bakmak için review yazdığımda genelde TB başta geliyor izlemek durumunda kalıyosun. onda da zaten 15 dakika ana menüde, options'ı göstererek vıdı vıdı çekilmiyo. pewdie apayrı bi olay, oyunla alakası yok şov yapıyo adam orada karı kılığına giriyo, yalandan korku oyunları aşırı tepkiler vs adamın 7 milyon subs'ı var oha lan.

angryjoe benim adamım ya şovu çok iyi uğraşıyo adam, hiç sıkılmadan izliyorum ama iyi demiş kötü demiş çok tınlanıyorum oraları.

Angry Joe beni çok yoruyo çok bağırıyo çığırıyo. TB sakin sakin anlatıyo. Options olayıda aslında çok önemli. Özellikle PC oyunlarında FoV olmayan FPS, grafik ayarları bad medium good olan oyun, resolution ayarı olmayan oyun, subtitles color blind modu felan bunlar önemli. Tuş bindi değişmeyen oyun var nasıl bi kafaysa.
Sosyal ağlarda paylaş

TB çok iyi anlatıyor oyunu. En baştan sona kadar öğrenmek istediğim herşeyi öğreniyorum oyunla ilgili. Grafiklerinden performansına, gerekli ayarlardan oyunun dinamiklerine kadar, ingiliz olmanın verdiği güzel aksanla, iyi ses tonuyla kendini dinletiyor. sıkılmıyorum 40 dakkalık videolarında.

Angry Joe'ya uyuzum biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende genelde TB'yi seviyorum, "cynical" durumu zaten su son donemlerde kesinlikle gereken birsey kanimca. Mutlaka alin dedigi bir iki oyunu almadigim oldu, canim o tarz oyun oynamak istemiyor diye, ama genelde eskiden beri PC oyunlarini oynarken yaptigim, aradigim seyleri anlatiyor, yapiyor..

Angry joe geyik ya, bazen bayik, ama guzel orta kesildi mi oda baya komik gol atiyor. Aliens:Colonial marines falan.

Bu aralar Mack denen adami izliyorum, aksan ve anlatim baya komedi. Worth a Buy? serisi yapiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...