Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Kulübün net borcunun 568 milyon 404 bin 776 lira olduğu açıklandı.

Yönetim devraldığında borç 580 milyon 994 bin 498 liramış. 12 milyonluk direkt etkileri var ama iki senelik süreç içinde stad inşaasına da başlandığını unutmamak gerek.

Stad için şimdiye kadar 50 milyon TL harcanmış, bitene kadar bundan biraz daha fazlasının harcanması bekleniyormuş. Kur hareketleri yüzünden seçim öncesi dönemde kulübün uğradığı zararda 20 milyon euro olarak açıklanmış.

Ayrıca Beşiktaş'ın kişilere borçları;

Demirören: 103m TL
Adalı: 9m TL
Tamer Kıran: 8m TL
Nur Çebi: 5m TL
Fikret Orman 2.4m TL

Fiko bugün Demirören defalarca söz verdi ama tutmadı diye yine ağladı. Ondan sonra ŞL için önemli maçta bir internet sitesinde yazılanlar yüzünden maç boykot edildi ve taraftar gelmedi qq yaptı. Laf soktuğun ve borcunu ödemeyen Demirören'e çalışacağına 100.000TL verseydin de sistemden çıksaydın gelirdik. Elazığspor bile küme düşme-kalma maçında sistemden 100.000TL verip çıktı ve taraftarı full doldurdu içeri... O stad bitecek diye bu kadar hükümet yancısı olunmaz, olacaksan da çıkıp Demirören' borçlar üzerinden laf sokmayacaksın...

Her neyse konu bu değildi. Şu görsellerle bitirelim.

http://pbs.twimg.com/media/BmsrlEjIgAAtbOy.jpg

http://pbs.twimg.com/media/BmsrozNIAAA3rQX.jpg

Stad bayağı yük oluyor harbi, bitince rahatlayacağız neyse ki...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FİKRET ORMAN: "Tapelerde benim anama avradıma sövülmesine, ben Beşiktaş yüzünden sessiz kaldım. Yoksa adamın aklını alırdım."

Bunu da yeni söyledi ADASDASDASDAS

üstüne de galiba fazla kaçırdım diyip şunu dedi;

said:
"Stat yapımı için en büyük desteği Başbakan'dan aldık..Dönemin Spor Bakanı çok yardımcı olmadı ama Başbakan hep destek verdi"
Sosyal ağlarda paylaş

kaynak neresi o fikret orman alıntısı için?

keşke beşiktaş'ı kendine milyonlarca lira borçlandırıp, heba edeceğim diyip de iki senedir oyalayan, fiko'nun söylediğine göre 10 kez ne oldu heba denilmesine rağmen üstüne binip kırbacı vuran, özetle beşiktaş'ın anasına avradına söven demirören'e karşı niye sessiz kalıyor onu da sorsalarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

yalçının koca kafası olmasa veli hayatının golünü atıyordu.

takım ne kadar iyi ise tribün bir o kadar kötü, gerizekalı sürüsü ya nasıl sinir oldum bütün ilk yarı boyunca.

ulan 8 senelik tüpcü döneminde ses cıkartmayan adamlar,yeter demeye başlayınca 2 transferden sonra yetmez diyenler şimdi gelmiş 2 sezonda fikret orman istifa diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi genel olarak konuşuyorum. tüpcüye 8. senede istifa diyip bu adama 2. senesinde istifa diyen adama da diyecek bişey bulamıyorum.

Beşiktaş'ın sahibi taraftardır diyorlar ya. allahtan öyle değil yoksa senede 2 başkan 3 teknik direktör değiştircez.

hayır sanki takım hedefsiz kalmış gibi, nouma ilhan falan diye bağırıyor. metin-ali-feyyaz diye bağırırken utanmadan quaresma diye bagırıyorsun.

sahadaki futbolcuya saygın yok, Beşiktaş efsanesine saygın olsun be.

çok doldum şuan staddaki taraftara.
Sosyal ağlarda paylaş

Tatar Ramazan ve Theridone siz Fenerbahçeli misiniz yoksa Anti Galatasaraylı mısınız?

Bir FB taraftarı olarak tasvip etmiyorum ya bu kafayı ben. Biz olmuşuz şampiyon zaten, Beşiktaş da Galatasaray da benim gözümde rivalim. Ne farkeder kimin 2. Olduğu? Hani Beşiktaş'a bu derece yanlamak yakışmıyor Fenerbahçe'ye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...