Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Ondan sonra niye trqfik var
Öetromden yerde stadımız var 2 hafta bir 2 saat bağırcazödüye şehrin merkezine gecekonduninşaa etmeuw gerek yok
Her şey şehir merkezinde olmak zorunda dwğil dağıtcaksın kimninaları şehir nefes alsın
Bu ga viZyonu işte anlayamassınız
Mecidiyeköy deki stadın nize ne yararı olcaktı
Şimdi avm rezidans oldu vatandaş faydaşanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

toki boy ne abi ahah cok cahilsiniz ulen.

defalarca yazdim GS'nin mecidiyekoy arazisinin kullanim hakkindan vazgecmesi; tokinin yani devletin isine geldi. Telekom'a yapilan masrafdan cok daha fazlasini aldi devlet. Karsiliksiz yapilan herhangi bir sey yok yani. Keske olsa gerci cebimizden 5 kurus cikmadan su sizin odediginiz vergilerle yaptirmis olsaydik daha iyi olurdu ahah. Pis fakirler.

2014 yilinda hala tum stadlarin GSGM'ye ait olup da yalnizca kulupler tarafindan 49 seneligine kiralandigini ve kiralama oncelik hakki oldugunu da bilmeyen yoktur herhalde.

hayir su futbol bolumune girmiyim diyorum da applevodka gibileri baya cahil kalacaklar. 1-2 girip yazayim diyorum boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

ligde ikinciyiz, şampiyonlar liginde juveye çakıp gruptan çıktık, ziraat kupasını aldık

tam bir çaykur rizespor

hayır millet sanıcakki beşiktaş hayatında şampiyonlar liginde gruptan falan çıktı fdlkmdfklmb

şampiyonlar liginde türk takımları arasında grup maçlarında en cok puan toplayan takım beşiktaş ama gruptan cıkamadık .
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

şampiyonlar liginde türk takımları arasında grup maçlarında en cok puan toplayan takım beşiktaş ama gruptan cıkamadık .

grup maclarinda en cok puan toplayan ne demek baska maclarda puan mi var?

ne kadar absurd istatistik bunlar sdfsd.

ayrica fb 11 puan toplamisti bjk nerde 11i gecti? sallayin anasini satayim bakan yok nasi olsa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...