Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

%100 Faul verilmedi deniliyorda bahanesi, bu kadar kötü oynayıp sonrada 1 hakem hatasına sığınmak olmuyor, 1 gol atıp yaslandık geriye 90dk yı yine bitiremedik. 90+4 de mi ne yedik bitti zaten maç.

Sen futbol izleyicisi değilsin ya net,
yanlışlıkla bjkli olmuşun ama profilin başarıya odaklı bilgisiz gs taraftarı.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Darksun said:

%100 Faul verilmedi deniliyorda bahanesi, bu kadar kötü oynayıp sonrada 1 hakem hatasına sığınmak olmuyor, 1 gol atıp yaslandık geriye 90dk yı yine bitiremedik. 90+4 de mi ne yedik bitti zaten maç.

Sen futbol izleyicisi değilsin ya net,
yanlışlıkla bjkli olmuşun ama profilin başarıya odaklı bilgisiz gs taraftarı.

gerçek bjk taraftarı insanları kategorize edip aşağılamaz.
hele kendine kutsiyet hiç biçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ben golden sonra sinirlenip kapatmıştım, eli fark etmemişim. vay akü daha betermiş...

Darksun said:

eheh bjk tv de

Ali Ece: "Taraftarlar bu kadar üzüldü, bunun üzerine güzel bir haber verelim. Tüm taraftarların seveceği siyahi oyuncu yolda"

denmiş. izleyen var mı =p nihayet bir siyahi forvet mi geliyor.
Gomis diyorlar bu arada...

Gomis o, ÖÖ gidip menejerleriyle birlikte maçta da izledi. Görüşme de olmuş. Tahminen bu yazın ilk transferi olur diyorlar.

Almeida ile uzatılmayacak deniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İkisi olur da onun için geride insan azmanı orta sahaların ya da sahanın her yerinde efektif destek kanat oyuncularına ihtiyacın var. BJK de hiç biri yok. Hatta bana kalırsa şuan TR de bu sisteme uygun birkaç oyuncu var. Onlar da işte Melo, Kuyt, Atıf ve Tunay Torun. Hepsini bir araya da toplayamazsın yani imkansız asdf

Bizim takımlara çift forvet gitmiyor. Gomis gelirse ama tek başına Almeida'ın 10 katı verimli olur. Ali Ece bu sabah yine en güzel tanımı yaptı: "Nouma'nın, Nouma kadar kart görmeyen halidir." demişti.

Şuan ki takıma Gomis tipi bir adam açık ara çok büyük yaratıcı bir güç ekler. Olcay-Oğuzhan-Töre'nin formunu 3-4 katına çıkartır. Gol atamaz belki ama kenardan akan her oyuncuya pozisyon yaratır. Hunt'u da alırlarsa zaten tam tamına hücum sorunu komple çözülmüş olur.

Burada tek sorun işte bu sefer de insan azmanı bir savunmacı bulmak oluyor. Veli kadar iyi savunup hücuma formda bir Fernandes kadar katkı vermesi gerek bu oyuncunun ki bundan bulmak çok zor olur. Bunun üstüne bu ismin en iyi ihtimalle yabancı olması gerek. Yine en iyi ihtimalli kadroda Gomis-Hunt-Jones-Franco-Motta(Motta ve Jones ile devam edilecek olarak görüyorum.) olsa 1 yabancı oynatma şansımız oluyor. Bu yabancı sağ bek mi olacak yoksa orta sahadaki azman mı olacak seçmek gerek.

Azmanı Veli ile kapatırız tahminen sağ bek alırız gibime geliyor. Türk sağ bek zaten piyasada yok. Bursa'dan Şener'i alamayacağımıza göre de burada da yabancıya gideceğiz gibi duruyor.

Bakalım Hollanda da bir çocuk var diyorlar sağ bek için, Türk kökenli ama alınacak mı alınmayacak mı bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ms 0 yazmıştım. teşekkürler beşiktaş.

beşiktaşlı kardeşlerimin ahı tuttu aheuaseas

119 Konyaspor - Beşiktaş Bitti 0:0 1:1 11.04.2014 20:00 3,30 Kazandı
140 Lokeren - Anderlecht Bu maç canlı olarak yayınlanmıştır.
Bitti 1:1 1:2 11.04.2014 21:30 1,90 Kazandı
142 Schalke - Eintracht Frankfurt (1h) Bu maç canlı olarak yayınlanmıştır.
Bitti 0:0 2:0 11.04.2014 21:30 3,75 Kaybetti
154 Osasuna - Valladolid Bu maç canlı olarak yayınlanmıştır.
Bitti 0:0 0:0 11.04.2014 22:00 3,00 Kazandı

şerefsiz şalke 90+45te attılar :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...