Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evolve

progamer

Öne çıkan mesajlar

Arnis said:

Titanfall gibi Alfa, Beta hype oyun cikinca patlar mi bu da yoksa ciddi ciddi release sonrasi oynatir mi kendini? oynayanlar ne düsünüyor?

eğlencelik oyun. en uzun oyunum 25 dk, en kısası 3 dk sürdü. süper competitive bir olayı yok oyunun.
istediğin karakter olamıyorsun her zaman. random geliyor biraz.
content ekleyebilirlerse release'ye kadar eğlenceli olabilir. ama şu haliyle çok basit.

nosgoth oynayın daha çekişmeli oyunlar dönüyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
PS4 ve PC betayı denedim şimdi. PC'de grafik ayarları kısılmıyor AA ve vsync kapama dışında, 720p'ye düşürmek zorunda kaldım. 25-33 fps arasında çalışıyor bu şekilde. 660m GTX var.

PS4'te 1080p 30 fps sanırım, güzel görünüyor, iyi çalışıyor denebilir. DS4 ile oynamak zor tabi mouse'a oranla. Tabi bu olay gameplay'i oldukça etkiler. Yaratığı oynamak zorlaşır yani.

Medic'te mesela bir silah var, vurdun mu monster'ı track ediyor ve yavaşlatıyor monster'ı. Konsolda hızla kaçan monster'ı kovalarken aim alıp track'lemek zor tabi ama PC'de kolay. Dinamikleri etkiler.

İki platformda da oynadıktan sonra PC'de oynayasım geldi daha kötü çalışmasına rağmen.

Oyun bana keyifli geldi, arada 1-2 oyun atmalık keyifli bir oyun. Skirmish modunu denedim, hikaye modunu denemedim. L4D2'nin zevkini verebilir mi? Sanmıyorum, oynarken L4D2'yi özlediğimi anladım deli gibi. Yükleyip oynasak mı ne?
Sosyal ağlarda paylaş

2 kere monster oldum. Grup birlikte dolaştıkça çok zor ya öldürmek yada kaçmak. Zaten kafes atınca kaçamıyorsun da.

İnsan olarak oynamak daha bi zevkli geldi. Birde bu sefer Kraken çıktı karşımıza o daha bi değişikti. ilk açık olan meh ya. Direk takip edib ayak izlerini yakalıyorsun. Çıkan haritalarda saklancak çok yer yok zaten.

Bi L4D değil harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...