Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

Certhas

Öne çıkan mesajlar

said:
ZOS_TristanK Administrator, Moderator admin
11:00AM
Hello again, all. If you have yet to get everything up and running, or if your launcher is attempting to reinstall ESO, please take the following steps:

In your Zenimax Online folder, you should see 2 or more of the following folders:

Launcher
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online Beta
The Elder Scrolls Online EU
The Elder Scrolls Online PTS

Please leave the following folders as is:

Launcher
The Elder Scrolls Online

Please rename the other folders to:

The Elder Scrolls Online Beta xxx
The Elder Scrolls Online EU xxx
The Elder Scrolls Online PTS xxx *

Once you have renamed the folders, please open your launcher, and run a repair. That should resolve the issue. Please let us know what kind of success you find!

*If you have been invited to test on the PTS server, please do not rename the PTS folder.

böyle demişler bakalım deneyeceğim.

evet işte yaradı folder sonuna EU ekleyince.
Sosyal ağlarda paylaş

ben klasörü eu yaptım ama launcherı her açışımda sürücüde 60GB yer aç diyor anlamadım gitti. neyse ki solda eso beta eu'a tıklayınca, play geliyor o şekilde girebiliyorum. gerçi hangi serverda olduğumu bile bilmiyorum böyle yapınca daha önce yarattığım karakteri eu serverına mı aldı yani. server list yok, birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

tek server .. oyunun olayi o zaten megagiganticserver..

launcherda solda bir boka benzemeyen eso eu yazisi tiklanabilir ona basinca play (ve yaninda game options beliriyor) gelecek. abv heriflerin, o yazinin kliklenebilir oldugunu nerden bilsin millet. hic bir ibare yok.

cok zor olmasa gerek senelerdir oyun ureten adamlarin sunu cozebilmeleri.. kiytirik us<>eu degisiminde cikan sorun bile mide bulandiriyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

devamli o elder scrolls yazisina kliklememek icin settingsden create shortcut diyin cunku calistirdigimiz shortcut us versiyonu eu versiyonu icin yeni shortcut gerekiyor.

eyw bu shortcut bilgisi çok iyi oldu. peki megaserver değiştirmenin esprisi ne? oyundaki ping'imizi etkileyecek birşey mi yoksa oyunu eu'dakiler eu serverından patchlesin diye mi? ben us olarak kullanırken bir sorun yoktu bende

EU launcherda news çalışmıyor birde sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...