Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World Of Warcraft Infographic

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Daha uzun süreli oynayabilinecek başka MMO olmadığından WoWa devam.
Yoksa 1-2 haftalık güzel oyunlar geliyor da çok çabuk bitiyor heyecanı.

aynen abi . Mesela ben hem bok atıp hem oynuyorum.Bir kere seçenek her zaman var oyunda. yeni çıkan bir mmo 2-3 hafta sonra seçenek veremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

yenı expension gelmeden ben maxlıycam bile karakteri .
baslanır tabi la, hayvan gibi oyun wow.

her oyuncunu bı kez tatması gerekiyo kesinlikle. gezmesi dolasması vs vs muziğiytle mekanlarıyla art directionıyla baya eşsiz bi oyun wow.

(tu)
kötüleyenler bilinç altında başlamaktan ve bağımlısı olmaktan korkanlar aslında
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tekrar başlayanlardanım. Hala gideri var eskisi gibi olmasada. Şu bile büyük bir fark diğer mmolara nazaran. Gw2'de mesela oyuna girince yapacak birşey bulma ümidiyle ne yapsam diye düşünüyorsun, WoW'da o kadar çok şey var ki hangisini yapsam diye düşünüyorsun. Çok fark var arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni exp ile gelen "instance PvP + raid" dışı aktiviteler bile baya büyük zevkle yapılıyor.

- challenge mode (5 man PvE)
- proving grounds (1 man PvE)
- brawler's guild: (1v1 man PvE)
- pokemon (1v1 man PvE+PvP)
- PK tarzı on-demand world pvp (yeni adada, item kullanıp herkese hostile oluyorsun)

Sırf bunlar bile baya ciddi content aslında. Üstüne bu exp öncesi olan herşeyde yerli yerinde duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yaptığın şeylerin kaç tanesi loop'ta peki?

Abi zaten eskisi kadar oynamıyorum oyun. Genelde günde maksimum 1-2 saat oynayabiliyorum akşamları. Ondada her gün farklı birşey yapıyorum genelde. Bir gün dungeon yapıyorum bir kaç tane çıkıyorum, bi arena atıyoruz arkadaşla, bi rep kasıyorum. Haftanın iki günü rp günü zaten. Rogue ile giriyorum guildle rp yapıyoruz. Geçiyor zaman illaki .Her seferinde birşey buluyorsun yapacak. Bide eskisi gibi pve grind mantığında oynamıyorum. O yönden de kafam rahat. En fazla kafama eserse 10m yapıyorum. Genelde lfr ile geçiştiriyorum raidleri. Gw2 oynarken yaptığım tek şey living story ve wvw'dü mesela. Bu diğer mmoları oynarken de hep böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

insan değerini oyunu bıraktıktan sonra anlıyor,şöyle boş boş orgrimmar'da thunderbluffta falan gezindiğim zamanları özlüyorum bazen tekrar başlayasım geliyor,hardcore pve falan yapacak vaktim yok ama euro bu kadar pahalı olmasa veya biraz daha ucuz olsa ya da alternatif bir oynama yolu olsa goldla vs tekrar oynayabilirim aslında.

neyse atmosferi her zaman güzeldi oyunun,uzun süre oynamadıktan sonra düşününce her şey çok zevkliydi diye aklımda kalmış. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...