Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS -2

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Super haberler var bu arada.

Atlus EU'ya giriyor Conception II ile (en cok bekledigim oyunlardan), Q2'de geliyor. Bundan sonra cogu oyunu bu sekilde kendileri cikarirlar. (FF - Bravely Default, Persona - Conception iliskisi var tarz olarak)

Nintendo yeni satis stratejileri izleyecekmis; fiyatlar dusecek, promosyonlar artacak.
Sosyal ağlarda paylaş

128mb ram var alette. ben firefox daha tertemiz açınca 259mb ile açılıyor, sen düşün.

işin en komik kısmı "vr card için bravely default sitesini ziyaret edin" diye yazmışlar oyunun entegre manual'inde ama 3ds bravely default resmi sitesi açamıyor, tepedeki remi yükleyemeden şişip kalıyor işte.

yeni yüzyıl 10x50 piksel elektronik çevirmen vermişti 98'de filan kuponla, o aletin 2014 karşlığı 3ds olsa gerek.

bu fiyat düşüşü açıklamasını nerede yaptılar? bulamadım ben onu.

yeni açıklamalar gene hayalkırıklığı, sağlık odaklı üçüncü bir konsol planları.. lolwut?

ok buldum fiyat açıklamasını. çok oyun alanlara indirim demiş de mehler mehi. yok zaten o kadar alınacak oyun. adam gibi düşürsünler fiyatları işte eskidikçe sony gibi. smt4 10$ ucuz olacak diye 40$ vermem maryo'ya.

ya da titan zinciri denmiş, viktor ve gerge bedavaya alır artık oyunlarını. (:P)

ve zaten wii u içinmiş, 3ds nasılsa sattı ya, ölsün kullanıcıları artık sallamıyor nintendawg. ve sadece murica henüz, 3ds eu titan zinciri ve maryo bağımlılığı indirimleri 2016'ya gelir anca.

AHAHAHAHAHAHA

first-party oyunlar sadece, geçmiş olsun. haberi bulana kadar harcadığım vakte acıdım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...