Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

şimdi ne yapmak istediğinize bağlı, ranked(constructed) oynamak için öncelikle kartlara ihtiyacınız var, bu kartlar için ya para verip pack açıcaksınız ya da questlerle gold kasıp pack açıcaksınız.

150 gold ile arenada 0 win dahi alsanız neredeyse garanti 1 pack + bir miktar para ve dust veriyor.

yani 150 golda kesinlikle o 150 den fazlasını çıkartıyorsunuz ki hele hele bir kaç win alırsanız kesinlikle sürekli arena yapabilecek durumda oluyorsunuz ve yanında gelen beleş packlerde cabası.

arena size oyunda ki bütün kartların random şekilde sizin seçiminize bağlı seçenekler ile oynamanızı sağlıyor, karşına legendary kartlarla adam da gelebilir, sende legendary kartlarla adamın karşısına da çıkabilirsin tamamen şans.

en mantıklısı arena, ha ben günlük pack alıyorum arena geriyor beni :D
Sosyal ağlarda paylaş

@Revangelis

"Çok acelem var, hemen en sağlam desteyi yapmalıyım, günde sürekli 2 arena atmalıyım" diye bir havadaysanız evet para vermekten başka şansınız yok.

Ama hergün 1 saat zaman ayırırım, gün içindeki boşluğumu doldurur diye düşünüyorsanız tek kuruş harcamaya gerek yok.

Ben 2. durumdayım, 5 aydır hemen hergün 1 saat ayırıyorum oyuna, 6 legendary, 1000 civarı gold, 1000 civarı dust ie geçinip gidiyorum. Düzenl daily quest yapıyorum, düzenli arena yapıyorum (günde max 1 diyebiliriz).
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 3-4 haftadır oynuyorum.

Open betadan önce, blizzard launchera düşmeden önce haberim bile yoktu.

Hayatımda tcg mi ne diyorsanız işte genreye, hiç oynamadım ondan, sırf blizzard yeni oyun yapmış, world of warcraft referansları ehuehe şeysinden daldım.

Hiç para vermedim.

Aklıma estikçe oynuyorum gold mold hak getire.

Cairne bloodhoofum ve leeroy jenkinsim var.

Hayat çok güzel.

http://i21.photobucket.com/albums/b288/kyle542/socash.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sabonis said:

Aceace said:

Bi gecede iki defa üst üste 12 yaptım.

Amaa gel gelelim sabonis gibi ballı bir insan olmadığımdan haaala sürünüyorum. Çünkü dün gece açtığım 10a yakın packten toplamda 1 tane bile epic çıkmadı. Legendary hak getire zaten. E tinkmaster nerfi yüzünden de sanırım oynanabilir olarak shaman ve warlocktan başka deckim kalmadı. Token druidi sevmiyorum. Paladin ve warrior'un temel kartları (Tirion, Grom) eksik.

E ne anladım ben bu işten.

ne balı lan? legendary'm yok benim de :(

bir rag ve cairne yaptım sadece. ama kontrol decklerinde 7-8 tane legendary olduğu için, benim de hala deck'im yok resmen....

apaçi gibi warlock rush oynamak istemiyorum. benim istediğim warrior aggro aslında ama o da eziliyor herkese karşı. bööle kala kalmış durumdayım.

kontrol decklerim için thalnos, ysera, baron geddon ve class legendary'leri eksik. en iyi kontrollerden olan druid'de neredeyse bütün epic'lerim eksik zaten. oooof ooof dertliyim

lorewalker cho'ya bi değişiklik daha yapsalar da full price alsam 3 tane :(

ya sabo bırak allaşkına

Bakın şimcik. Bu sabonis var ya o kadar ağlak o kaddar ağlak bir adam ki anlatamam. Geçen skype'ta konuşuyoruz. Diyo ki warrior oynamak istiyom. Ladder malum kitkatz warriordan geçilmiyor. Açıkçası ben de çok beğeniyorum. Çok başarılı bir deck bence.

Deck şu:

Bu decki 5 eksiği ile kurabiliyoduk. Eksikler Pagle, 1 tane shield slam, Ysera, Grom ve Geddon. Geddon core değil, Ysera core değil. Pagle zaten nerflendi. Adama Ysera olmasın ysera'nın yerine başka bişiler koyarız diyorum. Mızıkıyo. Adam 400 dustını shield slam'e harcamamak için şekilden şekile girdi.

VE BU ADAMIN 6K'DAN FAZLA DUSTI VAR!!!1111 (Bi de patlatmadığı 2.5k var.)

Ne diyim ki ben bu adama? Laddera girmiyo "kartım yok" bahanesiyle. Benim kız arkadaşım open betadan sonra başladığı, Watcherları olmayan, Sunfury'si, Argusu olmayan hatta Druid of the clawı dahi olmayan hesabı rank 10'a kadar yükseltti. Control druid'in 4 tane core kartı var. 2x Lore, 1 force of nature, 1 roar. Çıkan gold kartlar harici hiç bir kartı patlatmadan decki kurduk. Gayet stabil bir şekilde yükselmeye de devam ediyor.

Sabonis anca mızıklasın :) Görende bütün control decklerde istisnasız thalnoslar, yseralar paglelar var sancak. Pff..

ulannnnn ulaaaaannnnnnn

ysera, alextrazsa, grommash, baron geddon, nat pagle. hiç biri yok bunların. 8000 dust eder. bende hepi topu 6k var dust :(

üstüne shield slam gibi spesifik deck'ler hariç pek de kullanılmayacak bi karta 400 dust bayılmak istemiyorum açıkçası. mesela sallıyorum gorehowl her şeye girer, ona bayılırken acımazdım shield slam ne?

haaaa ayrıca. ben sana ne dedim? kontrol warrior diil aggro warrior oynamak istiom dedim. 2-3 hafta sonra bu warrior'ın modası geçince bu legendary'leri yapmış olmakla kalmak istemiyorum. ellerim bomboş şekilde :(

ondan 4-5 legendary'li mid-range bi deck olsun yapiim diye bakıyorum. ama öle bi deck de yok anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Oynanış nasıl yugioh tarzı mı magic gibi mi?

yugioh'dan farklı. minion çağırdığın tur Charge'ı yoksa saldıramıyor.
direk adamın can puanlarına saldırma şansın var yerde minion olsa bile, ancak Tant varsa ona saldırman gerekiyor.

Mana sistemi üzerinden olduğu için summon yaparken sacrifice olayı falan yok, manan yettiği kadar mob çağırıyorsun.

trap ve spell yugi'deki kadar fazla çeşitli ve aşırı kafa yorman gereken şeyler değil.

ayrıca bu oyun artık fullscreen de alt-tab a geçmiyor sinir bozucu
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ayrıca bu oyun artık fullscreen de alt-tab a geçmiyor sinir bozucu

deneyimlerim çok olmasa da, farkettiğim üzere bir oyunda turnlerce beklediğiniz ve böyle son 5-10 içinde kalmış kartlar yeni bir oyuna başladığınızda lönk diye elinize geliveriyor. bunu farkettiğimden beri casualda daily yapıp çıkıyorum, ciddiye alınıp oynanacak kasıp turnuvalara falan girilecek bir oyun değil.

ha şunu da ekliyim, arenalarda da consecsiz pala, hounddsuz hunter oynatan blizze de kafam girsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...