Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

anlaması durumu değiştirmiyor ki, spell'leri direkt olarak taunt üzerinden adama atabiliyosun,

ama komik bir olay oldu mesela dün elimde pyro yoktu ve 10. raund'a adamı 8 hp ile soktum well played dediğimde adam kendisini patlattı :)

bu arada oyuna yeni başladım heycanımı mazur görün :)
Sosyal ağlarda paylaş

shdufhaush

bu arada o istatistik olayının da sonu yok.... 10 milyar kere atıldığında yazı tura, 8 milyar tura 2 milyar yazı geliyorsa, bir sıkıntı vardır yani, sonsuza vardığında %50 olur demek pek kolay değil bence böle bi durumda.

ha hearthstone'da 300-500 kere bakıp sonra da "bu kart bozuk, daha çok 5/5 yapıyor" demek abes, o ayrı. max diyebileceğin şey "ben şanssızım"
Sosyal ağlarda paylaş

Şanssız da değil, sadece karşı tarafın yaşadığı olumsuz ya da kendi yaşadığı olumlu olayları algılayıp; bunları karşı olumlu / kendi olumsuz durumlarıyla kıyaslayabilecek entellektüel birikime sahip değil.

Az kitap okuyorsunuz hep o yüzden bunlar. Dizisini izlemek yerine kitabını okusanız bişeyler değişecek..
Sosyal ağlarda paylaş

noob sorusu geliyor: arenada minion ağırlıklı almak daha mı mantıklı? yenildiğim adamlar tektük spell atanlar oluyor genelde. herif hex atacak diye minion/buff atmadığım falan oluyor herifler pata küte giriyor dfgh. late gamede de paso minion basılıyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi arena için trump arena listing diye arat
her class için yok ama neutraller var
arena genelde küçük minionların birbirini karlı şekilde tradelemesine bakıyo
bazı büyüler var almamak saçma
hex poly flamestrike consecrate felan gibi
onun dışında iyi minion var kötü minion var
google docs vardı bir tane ona bakıyordum da bu da iyimiş direk sıralama vermiş. 6-3 oldu bu sefer (tu) ama arena çok stres ya bir süre düz deste açacağım sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...