Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 4

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ilk dev diary şubat 2014'te çıkmış, en uzun bekleyiş oldu bir paradox oyunu için duyurulduktan sonra. hoi5 2025'e olur artık herhalde en erken, umarım üzmez oyun o yüzden. :)

bundan sonra ne yapacaklar bakalım, vicky3 olsa keşke ama bekletirler daha onun için herhalde.
http://www.youtube.com/watch?v=ZuMbmL0jSQY
designer süper olmuş bu sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

niye versin ki, parası olmayan indie'ciler için o sistem. onların da önemli kısmı kötüye kullanıyor zaten artık. kaldı ki launch'ta bile buglı diye eleştirilen şirket bir de early access yapsa çıldırır millet herhalde. boşu boşuna itibar kaybederler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben orada gördüğümü beğendim. ABD'nin Kırım ve Balkanlardan girip Rusya'yı ele geçirmesi gibi bir senaryonun gerçekleşmesi güzel. Tabii orada Almanlar nasıl savundu, onu göremiyoruz. Yapay zekanın çıkartmalara karşı düzgün bir savunma hattı kurmasında bir sorun olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsız edicek ne var vidyoda anlamadım.almanya rusyayı tokatlamış,amerikada bulgaristandan çıkarma yapmış,kırıma ilerlemiş.isveç allyların tarafında savaşa girmiş.ispanyada faşistlerin tarafında sanırım.hani neresi rahatsız edici bunun? normandiyadan olmadı diyemi çıkarma?

balkanlar karışık biraz sadece.oda problem değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

tam bir keşmekeş, ülkeler çöküyor, geri doğuyor filan. alakasız ülkeler alakasız topraklarda. ukrayna çıkartmasını geçiyorum, japonya finlandiya'ya çıkartma yapıyor. sınırlar tam bir facia, landlocked kalıyor topraklar. ilk ck ve eu3'te filan öyle facia sahneler vardı bütün harita yapboz gibi.
Law said:

Bu tarihi bağlı kalsın veya kalmasın diye bir seçenek var diye hatırlıyorum. Yorumlarda da o seçenek kapalıydı diyenler var.

uploader açık olduğunu söylemiş sorulunca. açık hali buysa yandık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...