Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V PC Master Race version

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Umuruk said:

iki yüz tl ne abi verilir mi ? Cidden verdiniz mi ?

Edit : Yok ya sayfa sayfa onu konuşmuşsunuz zaten okumaya üşendim biri bana yol göstersin :(

hayır gmg de indirimle 38,5 usd ye aldık ama steam a eklenmiyor işte firmanın kendi social club ıyla vs giriliyor oradayız.

bu arada sanıyorum steamden de alsan o oyunu social şeysi ile açılıyor. Login falan oluyorsun. Steam + Social club ayrı bir dert.

Max payne 3 var steam'imde. Oyuna giremiyorum. Oyuna girememe sebebim ise MP3 başka bir steam accountuna linkli falan diyor.

Galiba direkt rockstar'ın platformundan almak en mantıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Nuuvem de 35 dolar.

I have friends who bought GTA V by Steam. If I acquire GTA V by Nuuvem'll be able to play online with them?

A: Yes, you can play with your friends from Steam. Who keeps the online matches for servers is Rockstar, not Steam. Who have purchased GTA V by Steam will be required to have an account at Rockstar Social Club to be able to play online as well as those who have purchased GTA V by Nuuvem, so everyone will be in one place playing online together.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

bu arada sanıyorum steamden de alsan o oyunu social şeysi ile açılıyor. Login falan oluyorsun. Steam + Social club ayrı bir dert.

Başka yerlerde steam keyli satılmamasının nedeni bu zaten. GTA bütün satış noktalarında zorunlu rockstar drm'iyle geliyor. GMG, amazon falan da "bu oyunun zaten drm'ı var, üzerine bir de steam drm'ıyla satamayız" düşüncesiyle steamsiz key veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

nuuvem den aldim. oyun secemiyorsun burada direk gta san andreas veriyor steam key.

oyunun cikisindan 1 hafta oncede gta 5 key gonderilecek.

almak isteyene info.

not : bundan once civ beyond earth ve dragon age inquisiton almistim buradan sorun yasamadim.

hola lazim brezilya ayarliyorsunuz birde paypal.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

nuuvem den aldim. oyun secemiyorsun burada direk gta san andreas veriyor steam key.

oyunun cikisindan 1 hafta oncede gta 5 key gonderilecek.

almak isteyene info.

not : bundan once civ beyond earth ve dragon age inquisiton almistim buradan sorun yasamadim.

hola lazim brezilya ayarliyorsunuz birde paypal.

hola ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...