Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızların istekleri hiç bitmez :)

shogusan

Öne çıkan mesajlar

said:
NORVEÇLİ KIZ. BU İSKANDİNAVLARIN HEPSİNİN TİPİ BÖYLE . GÜZELLİĞİ İLE ÖVÜNEN HÜLYA KAŞARINA KAPAK OLSUN. VAKTİYLE HINCAL ULUÇ ŞÖYLE DEMİŞTİ. İSVEÇTE ŞARKÜTERİDE ÇALIŞAN HERHANGİ BİR KIZ BİLE HÜLYA DAN ÇOK DAHA GÜZEL. DOĞRU SÖYLEMİŞ.

Yorumlara daldım hangisini koyacağımı şaşırdım :)
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

said:
NORVEÇLİ KIZ. BU İSKANDİNAVLARIN HEPSİNİN TİPİ BÖYLE . GÜZELLİĞİ İLE ÖVÜNEN HÜLYA KAŞARINA KAPAK OLSUN. VAKTİYLE HINCAL ULUÇ ŞÖYLE DEMİŞTİ. İSVEÇTE ŞARKÜTERİDE ÇALIŞAN HERHANGİ BİR KIZ BİLE HÜLYA DAN ÇOK DAHA GÜZEL. DOĞRU SÖYLEMİŞ.

Yorumlara daldım hangisini koyacağımı şaşırdım :)

onu bilmemde aydın boysan bir kitabında, yanılmıyorsam isviçrede çoban kızların bile güzellikleri anlatığı bir bölüm vardı
Sosyal ağlarda paylaş

Reklamın adı kızlar neler ister. Bu içgörüden onlarca fikir çıkabilecekken (ki artık yorulmuş bir çıkış noktası) tespitten çok uzak bi reklam olmuş. Reklamın bağlaması da o kadar manasız ki, kızlar türlü şeyler ister konulu bi film izlicem diye baktım, forum bornova çok güzel hadi gelin diye bitti? Sizin yaptığınız bir işse üzgünüm. Kızların isteyeceği farklı şeyleri hayatın içinden biraz abartarak eğlenceli bir sekilde ortaya koysanız, izlerken "aa hakkaten yeea bizimki de aynı böyle" dedirtse bana, üzerine onları mutlu edebileceğiniz her sey forum bornovada deseniz, dünyanın en düz ama en azından doğru işi olurmuş. Olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...