Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chrome'a hitaben

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Kadınlar hakkında yok mayonez gargarası yok havalarda hoplatma diye rahat rahat konusuyorsunuz sonra biriniz annenizin de bir kadın olduğunu hatırlatınca köylü gibi kuduruyorsunuz. Demek ki yorum yaparken ya adam gibi yapacaksınız o kisiyi obje olarak gormeden insan olduğunu hatırlayarak yada gelıp aglamayacaksınız
Sosyal ağlarda paylaş

birbirinizin suratınıza söyleyemeyeceğiniz şeyleri gelip forumda kişiye veya genele hitaben yazmayın. bunu filtrelemek bu kadar zor değil.

bir gün bir yerde denk gelirsin, adamın içinde ukte kalmıştır yazdığın şey, bir de suratıma söyle der oracıkta ceylan gibi sekersin, sektirirler adamı, üzülürsün sonra keşke yazmadan önce düşünseydim diye.

yetişkin okumuş adamlara yakışan davranışlar değil bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

çocukluğunda yada gençliğinde dayak yememiş , dayağın fiziksel acı veren kısmını değil de böyle insanın gururunu kıran tarafını tatmamış "delikanlıların" buralardan saçma sapan şeyler yazarak , sopanın üstüne üstüne gitmelerine şaşırmamak lazım aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdan bağımsız bir sosyal çevreye sahip değil adam, çoktan vardır zaten onun köşede hazırda üyelikleri. Gelir yine yakında, dingil modlar da bu sözde bilgisayar nerdüyle nasıl başa çıkılacağını bilmiyormuş gibi yaptıklarından suistimal ederler, sonra yine ban.

Gelir yine çünkü internet habitatı 4chan ve paticikle sınırlı.

Yani kendinizi alkışlayarak beyin fukarası olduğunuzu belli etmenize gülüyorum ben ak. Yani alıntı yapıp "ben onu ortaya söylemiştim" demek kadar gerizekalı bir savunma mekanizması görmedim. Dangalak herif.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:
Kadınlar hakkında yok mayonez gargarası yok havalarda hoplatma diye rahat rahat konusuyorsunuz sonra biriniz annenizin de bir kadın olduğunu hatırlatınca köylü gibi kuduruyorsunuz. Demek ki yorum yaparken ya adam gibi yapacaksınız o kisiyi obje olarak gormeden insan olduğunu hatırlayarak yada gelıp aglamayacaksınız

aslında xunn'un dediği özünde bu ama farklı kelimelerle anlatmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

bakirelik, mayonez gargası gibi saygı dolu şeyler konuşulmaya başlanılan noktada konuya anne dahil edilince tatsızlık çıkmış işte. kadına saygısı olmayan ayılar, bakireliği 2014 yılında namus sanan mağarasına internet bağlatanlar, anneliğin kutsallığından bir haber nerdler falan işte.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...