Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chrome'a hitaben

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Xunn'un yaptığı saçma, zaten onu savunan kimse yoktur da şu da doğru bir ibare:
µh said:
Kadınlar hakkında yok mayonez gargarası yok havalarda hoplatma diye rahat rahat konusuyorsunuz sonra biriniz annenizin de bir kadın olduğunu hatırlatınca köylü gibi kuduruyorsunuz. Demek ki yorum yaparken ya adam gibi yapacaksınız o kisiyi obje olarak gormeden insan olduğunu hatırlayarak yada gelıp aglamayacaksınız
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Kadınlar hakkında yok mayonez gargarası yok havalarda hoplatma diye rahat rahat konusuyorsunuz sonra biriniz annenizin de bir kadın olduğunu hatırlatınca köylü gibi kuduruyorsunuz. Demek ki yorum yaparken ya adam gibi yapacaksınız o kisiyi obje olarak gormeden insan olduğunu hatırlayarak yada gelıp aglamayacaksınız

Şu o kadar doğru ki.
Sosyal ağlarda paylaş

oha olm o topik neymiş lan hemen akşam oturup okuycam :D

bi kaç kere o dekont ss lerini görmüştüm de anlamamıştım ahahahahah abi çok çok kötü lan 80 yaşına gelip bokunu tutamayıp altına kaçırdığında bile aklına gelir adamın ulan bi ekran kartı için nasıl sattım kendimi diye çok kötü ya of
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

neutrino said:

http://forum.paticik.com/read.php?20,6647039,page=1

Şuradan oku en iyisi; birisine adana kebap kokan kürt dedikten sonra nasıl "sağol hocam ya" ve "abi" çekileceğini görürsün :D

Para süper bişey sdflşgkjs

şuradan oku dediğin thread 127 sayfa lan oha.

Sonlar zaten tepki sayfaları ama okutuyor kendini merak etme, başla gerisi gelir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

ahahah ciddi mi lan bu
ben chromeu daha mantıklı, geyik ve espiri kaldırabilir biri sanıyordum attığı mesajlardan

saf anadolu delikanlısı çıktı herif

ben de öyle sanıyodum hala çıkıp abi ben geyik yaptım ki niye ciddiye aldınız bu kadar XD XD falan demesini bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...