Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ebook Reader #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Benim kullandığım Kobo 'nun ( Glo galiba modeli, üstte fotosunu attığım ) dokunmatik olayı çok gecikmeli geliyordu. Kelimeleri seçmeye üşeniyordum, genelde bir kerede başaramıyorsun istedeğin kelime ya da cümleleri işaretlemeyi. Not alma v.s. zaten çok verimsizdi.

Yine bu şekilde mi yoksa iyi bir tablette olması gerektiği gibi akıyor mu ?

Paperwhite 3 akıcıysa onu tercih edeceğim bu sefer gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

https://youtu.be/kUrtDpT4Now?t=6m13s

kendin bak,burda var karşılaştırma. Clara yeni sayılır , pw3 2.5 yaşında.

Ben gece ışığı dışında pek bir artısını göremedim.

Paperwhite 4 yakında cıkıcak ,bunu ezer bence. Oda gece ışığı yapıcak biraz da perf. arttırırsa zaten başka bir beklentim yok ebook'lardan.

Ha var aslında 1 tane :) Voyage'da olan dokunmatik harici sayfa döndürme button'u koysalar efsane olur.

Zor bir şey degil aslında ama cok efektif bence. Dokunmatik bazen insanı deli ediyor , eliniz çarpıyor veya yatarak okuyorum tutarken sayfa degistirmek zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayfa çevirme hızı sorun değil de, kelimeleri çiz, işaretle, sözlüğe bak, not al v.s. gibi konular için diyorum. Çok büyük problem mi ? Hayır değil ama efektif olmadığı için bu özellikleri hiç kullanmamıştım Kobo GLO 6" de.

Clara HD ve Paperwhite 3 kullananlar ne diyor bu konuda ( çizme, yazma v.s. ) ?

Kobo Aura H2O 6.8" için ne diyorsunuz ? Su geçirmiyor diyor, o özelliği biraz aklımı çeldi. 6inch yapsalarmış ona yönelerdim. 6.8" biraz gereksiz büyük olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
çoook eski bir konumuz var Zed'in. 17 senelik filan. quest olarak onu bulmayı veriyorum sana, ödül olarak sorduğun sorunun cevabını öğreneceksin. o zaman açık olan bölümleri araştırıp nerede olabileceğini düşünerek başla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Selam, Turkiyeye ailemi ziyarete geldigim su kisa donemde bugun itibariyle kindle mi kaybetmis bulunuyorum. mutsuzum ve uzgunum, ozellikle kitabin en heyecanli yerinde kaldigim icin :(

Yeni bir e-book alacam, ben de kindle paperwhite vardi, 5 senelik bir cihazdi, guzel calisiyordu aslinda ama bu senenin sonunda yeni bir modele gecmeyi dusunuyordum zaten.

Acaba onerileriniz neler, herhangi bir markadan olabilir. Ya da tekrardan kindle paperwhite ile mi gideyim.

not: 120 dolardan fazla vermeyi dusunmuyorum acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...