Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

BTC icin 330-360usdbtc tahminini yaptim, gayet guzel tuttu ama o aralikta alamadim mal gibi. Sebep ? Hizli duserse 300'un altina kadar iner diye dusundum, alim emirlerini 303'den verdim, patladi.

Mt. GOX olayi baya korkuttu gozumu heralde, onun yuzunden patladim resmen.

Neyse, BTC almak icin guzel zamanlar. Sonbahara kadar toplayabildiginizi toplayin iste.

Bu dedigimi unutmazsa gelip alintilasin sonra biri "ZENGINIM" ya da "AH ULAN DINLEMEDIM SENI" diye. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
12 nisan o da, baya eski.

Ben dinledim valla 700-800 civarından bi 250 lira falan aldıydım geçen ay.

Kısmetse yazın bir ara yine bubble olur 2000leri görürse acımam anında satarım. Gerçi capital 250 lira olunca taş çatlasın 300 lira para kazanmış olurum asdfasdfdsf çokta gelip 'ZENGINIM' diyemem :D

Zamanında yemeseydim elimde 2.6 bitcoinim vardı asıl ona zenginim diye sevinirdim ahahahha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Mayhem said:

kredi kartıyla nereden btc alabilirim?

paypalla: virwox.com

Yalnız direk usd/btc alamıyorsun,usd kredini önce sl diye bir para birimine(second life oyunu para birimi) ardından onuda btc ye çeviriyorsun.Arada paypal fee falanda oluyor ufak bir miktar.
Baya hızlı olduğu için milet tercih ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaza doğru yükselceği tahmin ediliyordu. Büyük çalkantılar da geride kaldı, sular durulmuştu. Olumsuz bir şey olmadığı sürece böyle tırmanmaya devam eder diye bekleniyor yaz ortalarına kadar. Haziran ortası-sonu gibi geldiği noktaya göre satmakta fayda olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 350lere gittiğinde kesin alacaktım ama o zaman para yoktu. Şimdi para var ama girmek pek mantıklı gelmedi şu an.

Gerçi temiz bir çıkışı var hani 700lere gidebilir yakın zamanda.

Bir de LTC/BTC baya düştü tekrar 0,023'lere gelir diyerek LTC almak mantıklı olabilir mi ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bir haber yada + bi etken olduğu zaman ltcde paralellik gösteriyor( hatta bazen btcden fazla tepe noktaları yakalayabilirsiniz )tepki olarak btc gibi o yüzden portföyün ufak bi miktarını ltcde tutardım ben olsam.
Bunu ltc 1 dolarken btcyi çözmeye çalışıp ltc ne lan diyerek portföy yapmayıp 20 dolar civarında trendi yakalayıp kar edebilmiş biri olarak yazıyorum öyle değerlendirin :D
Sosyal ağlarda paylaş

ltc ile btc zıt trendler gösteriyor. ltc düşüşünü biraz diğer coinlere bağlayabiliriz, özellikle doge'nin etkisi olduğunu geçtiğimiz aylarda net şekilde gördük. ama btc artarken ltc ne kadar inişte kalabilir söylemek güç. bir yerden sonra tekrar yükselişe geçip en azından 0.021 btc'yi yakalar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...