Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Altcoinlerle ugrasirsan bu tarz seyleri bol bol görursun :) isin özunde anafikire dönduk, netice olarak btc'ninde dogru duzgun bi dayanagi olmadigi icin bugun 50 dolara dusup yarin 1500 dolara cikma ihtimali var. Herhangi bi para degerinin arkasinda devlet, saglam sirket bisey olmayinca ottan boktan herseyden etkilenip, azcik testisi olan her adamin dediginden manipule olup herhangi bi noktaya gelme sansi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

di said:

Order girsen bile alamazdin muhtemelen onu. Ufak bi miktardi ve senden once girilen order'lar kapardi buyuk ihtimalle.

bununla ne alakası var abi :D

102 olması için üstündeki tüm satışların gerçekleşmesi lazım. istediği kadar büyük/küçük olsun.
sen şu an gidip küçük bi miktar 100'den alamazsın mesela, 100 girsen bile en yüksek satıştan alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Korax said:

di said:

Order girsen bile alamazdin muhtemelen onu. Ufak bi miktardi ve senden once girilen order'lar kapardi buyuk ihtimalle.

bununla ne alakası var abi :D

102 olması için üstündeki tüm satışların gerçekleşmesi lazım. istediği kadar büyük/küçük olsun.
sen şu an gidip küçük bi miktar 100'den alamazsın mesela, 100 girsen bile en yüksek satıştan alırsın

Mantiken öyle de herzaman o mantik islemiyo diyorum. 600den 100 lere kadar arada kac milyon dolarlik satis ve alis var mantigin aliyomu? Borsayla falan kiyasliyosunuz calisma sistemini ve dinamikleri surekli. Bak bakalim o dususun oldugun candle'in altinda volume'a kac btc satilmis o an. Azcik altcoinlerle ugrssan cryptsy'e falan baksan anlican su dedigimii ya neyse
Sosyal ağlarda paylaş

altcoinlerle uğraşıyosun anladık onu
botlarla da uğraşıyosundur muhtemelen, o yüzden senin de biliyor olman lazım buy orderların nasıl kalktığını, nasıl eklendiğini. kaç salisede ne tip işlemlerin ne kadar hızlı olabilceğini.

ve sen de biliyosundur o 102'nin neden sadece btc-e'de olup diğerlerinde olmadığını.
o yüzden uzatmaya gerek yok

altcoinlerle de uğraşıyorum yeterince, kafan rahat olsun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yetisemedim abi saniye saniye gözlerimin önünden kaydı çıktı ya. 4e katlamak nedir parayi otuz saniyede. Yalnız adamlardaki inanç muhteşem değil mi
600de topluca satsalar tekrar inmeye devam ederdi. Yetmedi hala tutuyor muhtemelen cogu :D neyse ben kurtardim kendimi acep nolcak ya Btc devi de kovdu goxu git kumda oyna diye. Bence uptrend var ufukta
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

altcoinlerle uğraşıyosun anladık onu
botlarla da uğraşıyosundur muhtemelen, o yüzden senin de biliyor olman lazım buy orderların nasıl kalktığını, nasıl eklendiğini. kaç salisede ne tip işlemlerin ne kadar hızlı olabilceğini.

ve sen de biliyosundur o 102'nin neden sadece btc-e'de olup diğerlerinde olmadığını.
o yüzden uzatmaya gerek yok

altcoinlerle de uğraşıyorum yeterince, kafan rahat olsun ;)

Abi yazdigimi hakkaten anlamamissin ya, neyse altcoinlerle benim ugrasmam degil mevzu, o gördugun seyin altcoinlerde ara sira oldugu. Öyle bi hareket olursa tabiki sadece btc-e de olcak, cunku dedigim gibi misclick + bot mevzusu tahminen dedim. Btc-e de olursa diger borsalarda göremezsin ayni hareketi heralde, "heryerde olmasi lazim" gibi biseymi demisim? Cryptsy'de dogecoinde, zartcoinde zurtcoinde ayni seyler oluyo surekli. Araya alis koyuyoruz 5-6 kat dusugune, bazen aliyo bazen almiyo mesela. Bazen aradaki tum alimlar olduktan sonra oluyo, bazen okadar dusup firlamasina ragmen almiyo.

Isin kisa özeti su ki, o olay anlik bisey. Sen diyosunki aradaki butun alis satislar gerceklesmeden o noktaya inmez, yani alis emri vermis olsan kesin satin alirsin. Anladik dedigini, mantiken ve teknik olarak dogru, ama öyle olmayabiliyo diyorum. Herifin birisi yanlis fiyattan satis verdi, gerisinide botlar halletti, o noktada btc-e'nin kendi botlari bile sapitmis olabilir. O noktada senin ve baskalarinin verdigi alis emirlerini es gecerekten bu islemin gerceklesme sansi var, bunu da surekli altcoinlerde göruyoruz, altcoinlerle ugrassan dedigimi anlarsin dedigim sey bu, benim nekadar mevzuya hakim oldugum degil.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer dediğin gibi bug vs. varsa bilemicem, ben ne zaman alta veya üste abzürd biçimde koyup beklediysem dediğin peak olduğunda işlemim hep gerçekleşti. bu en az 7-8 kere olmuştur, hiç birinde de benim emrimin ötesine geçip de emrimin gerçekleşmediğine denk gelmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...