Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Mayhem said:

xaty said:

Mayhem said:

okpaye hızlı ve kolay %0 komisyonla para aktarma yolunu buldum beyler.

Nedir?

öm atın. link vereyim. verdiğim siteden verified olmak lazım. biraz sancılı işlem ama başarırsanız %0 komisyonla okpaye kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz. işlemler hızlı.

withdraw içinde %0 komisyon alıyor. gönderdikleri prepaid kart ile buradaki herhangi bir atmden paranızı çatır çatır çekiyorsunuz.

terazime abanmayı unutmayın. mucks.

edit: sansürledim abi

verify çok rahat ya, sancılı falan değil. 0.5günde hallettiler. varsa ilgilenen korkmasın
Sosyal ağlarda paylaş

dua edin burdan bounce etsin yoksa tünelin sonu çok fena bir yere çıkacak beyler

https://www.tradingview.com/x/wPLVxsLQ/

mtgoxta 900'ü yediler burdan seker diyordu çoğu insan bilemedim. ondan girdim bende ltc'e. hepsi aynı anda bounce ediyor zaten. ltc'i falan izlemeyin btc'i takip edin, ltc ile oynayan acemi çok fazla, btc bounce ederken satmaya devam ediyorlar falan ucuzdan kapatıyorsun ahaha. hatta direk çin'i izleyin bence

şu ltc'de 24.05'e hoplatıp shooting star yapan mal whale şimdi ağlıyordur herhalde dsdsf ama bence o seviyelere bir bounce gelir. optimist düşünürsek hani aşağıdaki resistance'ı da ölçüyor olabilirler 3 kere 790-800 civarından döndü, çok sağlam. milletin satmadığını görünce yukarı kopabilir bir dahaki yükselişte

ben girdim ltc 23.25'ten bakalım ama çin daha düşerse elim tetikte bekliyorum yani :P

şu laga alışmam lazım. 23.11'e geldi, çin sanki stabilleşti gibi adamlar hala satıyor. böyle bir panik yok ya lol. aha şimdi 23.456 zıpladı çinde bounce sinyali verdi, stabilken satıyor millet zaten şu lag baya işe yarıyor alışınca

sacromento kings maç biletlerini ürünlerini vs. bitcoinle satışına başlıyor, ebay cryptocurrency satışına onay veriyor. katastrofik bir haber olmamasına rağmen biz crash yaşıyoruz saçmalık

gerçi çin durumu, rusya'da cryptocurrency banı, fbi bitcoinleri falan tedirginlik yaptı baya. diğerleri tırı vırı
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ekonomiye enteresan kavramlar girmiş

bounce
shooting star
zart zurt

oha abi dead cat bounce diye birşey var

shooting star da şu. bazı TA'ciler kullanıyor hoşuma gitti tanımı ehehe

http://www.onlinetradingconcepts.com/images/candlesticks/ShootingStarPic.gif
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

verify çok rahat ya, sancılı falan değil. 0.5günde hallettiler. varsa ilgilenen korkmasın

aynen, benimde 1 günde oldu gibi birşey. sancılı dediğim biraz uzun işlemdi sadece :)

herneyse, ömden tek tek yerine buraya detaylı yazıyorum.

tabi bu yazdığım yöntem OKPAY'de verified olanlar için.

http://bit.ly/1aupTLl şuradan siteye üye oluyorsunuz, sonra gerekli belgeler gönderiliyor, verified olunuyor. sonra okpaye sıfır komisyonla gogogogo. para çekmek içinse bunun tam tersi okpay -> siteye ve siteden alınan prepaid kartla istediğin atmden paranı çatır çatır çekiyosun.

terazi?
Sosyal ağlarda paylaş

mayhem cektin mi sen hic atm kartından paranı?

bu tip sistemler genelde komisyon almayız derler ama alırlar. şöyle ki, diyelim hesabında 1000$ var. atm kartını her atm'ye sokuşunda 3$ çeker, hesabındaki tam miktarı görüntülemene izin vermez, her para çekişinde 2$ çeker, doları hesaplayacakken 2.21'den değil 2.15'ten hesaplar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

çinde sabah oldu whale 1k coin dumpladı her yer kırıldı gene

Korax said:

Beklicez napalim, giderse dibede gitsin nabim ya dunyanin sonumu B)-

Stop loss bot neyin nesi?

Edit: 31inden sonra withdraw olayi yalanmi oluyodu cinde neydi? Sunu bi aydinlatsaniz

qt bitcoin trader indir. quo-vadis daha önce yazmıştı önceki sayfalarda. api keyini ayarla btc-e'den. bir rule koyuyorsun mesela 25'te satış koydun oraya erişmedi, orderları iptal ediyor, aldığın seviyelere gelirse sat diyorsun en azından crashlarda patlamıyor ehehe. anlık al-sat da yapılıyor çok hızlı. siteyi kullanmayı bıraktım

31 ocakta ne olacak hala muallak abi. zaten belli birşey olsa şuan 400'lere gidiyorduk. ama bu dumplar bence normal değil

qt bitcoin trader'a ben hala guvenebilip indirmis degilim.. bilemedim ya okadar para var hesapta
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...