Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPY3 - UoForever-VeteranUo

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Benimde bir kere bilgisayarima girmislerdi. Saglam bir sifre koruma sistemi ararken: Safe in Cloud'u buldum hayvan gibi memnunum.
Android telefon ve pc de calisiyor. buyuk kusuk harf, isaret sayi karisik 200 kusur sifrem var. Sadece Safe in cloud ve drop box sifrelerini, 2 sifreyi aklinda tutmak yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi acc ve sifre olayim cok duzenli bir hale geldi. Eskiden kombinasyonlar denerken simdi tak diye giris yapiyorum. Resim, not, acc bilgileri de saklanabiliyor. Cok kullanisli.
Sifreleri saglam bir sifreleme sistemi ile senin secimine gore bir yerde sakliyor. Ben dropbox kullaniyorum.
Kirilmaz diye bisey yok azmeden patlatabilir belki ama bende devlet sirri gizlemiyorum o yuzden 99.9% guvendeyim diye dusunuyorum.
Sunu alip ta kullanan memnun kalmazsa yazsin buraya ozur dileyim bende ondan. Son yillarda Bir drop box bir de bu.
Sosyal ağlarda paylaş

biz ezilenin yanındayız. bunca yıldır edit bir kamyon account ile oynadım hangi char edit hangisi değil şak diye çözebiliyorum en azındna bankasından. bizi robin hood gibi düşünün zenginden alıp fakire vericez. çantasında üst üste 59 tane 1m lik check olan adam edittir abi. bunu alıcaz fakire fukaraya dağıtıcaz. bi nevi watchful protector olayı. kimsenin emeğinde gözümüz yok. bir tane iteme dokunmadım. vicdan yaptırtmayın yani insanlara. üst üste bi kasadan 4 tane torba içinde m lerce para çıkınca e kusura bakmayında amoğagoruz bülentbaşgaan laylaylaylay diye yardırrım asdfkjh
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

biz ezilenin yanındayız. bunca yıldır edit bir kamyon account ile oynadım hangi char edit hangisi değil şak diye çözebiliyorum en azındna bankasından. bizi robin hood gibi düşünün zenginden alıp fakire vericez. çantasında üst üste 59 tane 1m lik check olan adam edittir abi. bunu alıcaz fakire fukaraya dağıtıcaz. bi nevi watchful protector olayı. kimsenin emeğinde gözümüz yok. bir tane iteme dokunmadım. vicdan yaptırtmayın yani insanlara. üst üste bi kasadan 4 tane torba içinde m lerce para çıkınca e kusura bakmayında amoğagoruz bülentbaşgaan laylaylaylay diye yardırrım asdfkjh

enflasyon olur o parayı tedavüle sokarsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

çok sağlam kaynaklardan aldıgım bilgilere göre serverda 6 milyara yakın para varmış. ne enflasyonu gıdıklar en fazla. 200 tane account içinden 5-6 tane uyanık kerestenin ev kasalarından çıkan para bunlar piyasaya sürülmemiş paralar. AYAKKABI KUTUSU. BAKAN ÇOCUĞU BEBELER BUNLAR. yanlız forumun adı hekır forumuna çıkıcak ona korkuyorum. Somon sanada sempati duydum lan bi anda kedimin adıda somon sdf

edit: bold yaptım lan uhzuhahuhuahuahua ne yazı yazmışım
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

Aluriel said:

Gaboo said:

bingildak said:

abi paticik şifresi hacklense ne olur ki? en fazla küfür eder banlatır hesabı asdasd. önemli olan mailler ve diğer battle.net, ncsoft vs. gibi master accountlar. herhalde insanlar nebula'da veya veteran'da yazdıkları şifrelerle aynılarını kullanmıyordur.

çoğu aynı kullanıyo, nebulanın yaklaşık yarısının facebook hesaplarını da almıştık

benim facebook hesabını da patlatın lan hadi

ver facebookunu patlatim olmadı arkadşa olarak eklerim

al panpa patlat benim facebooku da

sdfghj

neyse şunu editleyek de ağlama mesajını atayım ayrıyeten ghehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...