Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPY3 - UoForever-VeteranUo

Wolas

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
hadibea said:

Abi bırakın ipy, uof fln keyif vermiyor. Çakallığa izin vermeyen emülatöre emülatör demem. 1 ay kasarsınız sonra yüzüne bakmazsınız. Nebula rayına oturana kadar dandik bi server buldum level' lı oraya gelin şimdilik sonra nebulaya devam.

O server: Dark Shire

abi yapma nasıl çakallığa izin vermiyor. Çakallıktan kastın bug sömürmekse izin vermez ama çakallığın türlüsü saydığın shardlarda, tamamen özgür bir oyun oynuyorsun. Öte yandan kıyasladığın şey nebula, yapacaklarının %90'ı yasaklı veya çalışmaz halde. Alışmışsınız sphere buglarına 1 kişinin 20 kişi arasından koşup hiçbir hasar görmeden kaçıp gittiği combat sistemlerine. Hakikaten içinde yapılacak bir şeyler olsa oynamaya devam ederim nebulaya yalan söylemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sarmıyor abi sarmıyor pre-cast, insta-hit, context menuler fln ultimaya yakışmıyor. Insurence saçmalığını saymıyorum bile. Ne zaman runuo oynasam ultima görünümlü wow oynuyomuş kafasına giriyorum. Bug mug olsada sphere akıyor. Bile bile zehirli elmayı yemek gibi birşey bu, anlayamazsınız siz :(
http://www.youtube.com/watch?v=YrUBsQ_eO7k
Sosyal ağlarda paylaş

hadibea said:

context menuler fln ultimaya yakışmıyor. Insurence saçmalığını saymıyorum bile.

bu dediklerin, propertyler, wow tarzı şeyler yok ama saydıklarında. Oynamamış olmana veriyorum. Gerçek ultima dediğin şeyde precast, prehit var 97 yılından beri ve milyon kat daha dengeli duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...